Naujausios žinios

Vasario 3 d. senieji vairuotojo pažymėjimai nebegalios

Jau nuo šios savaitės nepasikeitę senų vairuotojų pažymėjimų gali susilaukti nemalonumų. Nuo vasario 3 dienos senieji vairuotojo pažymėjimai nebegalios ir toks vairuotojas gali būti baudžiamas pinigine bauda. VĮ „Regitra“ duomenimis, dar 100 tūkst. vairuotojų nėra pasikeitę vairuotojų pažymėjimų į naujus.

Užsisakant naują pažymėjimą, reikės šių dokumentų:

– galiojančios vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininės pažymos,

– asmens tapatybę patvirtinančio dokumento,

– turimo vairuotojo pažymėjimo (jei jis neprarastas), o taip pat policijos išduotos vairuotojo kortelės (šias korteles policija išduodavo iki 2000 m., kortelė pateikiama, jei ji neprarasta).

Fotonuotrauka yra nebūtina, nes skaitmeninis asmens atvaizdas bus padarytas VĮ „Regitra“.

Vairuotojo pažymėjimai yra keičiami nuolat gyvenantiems (bent 185 dienas kiekvienais kalendoriniais metais) Lietuvos Respublikoje, deklaravusiems savo gyvenamąją vietą arba įtrauktiems į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų sąrašą asmenims. Nuolat užsienyje gyvenantys dėl vairuotojo pažymėjimo keitimo turėtų kreiptis į toje valstybėje vairuotojo pažymėjimus išduodančią instituciją.

Už papildomą mokestį pažymėjimas gali būti pristatytas jūsų nurodytu adresu (tik Lietuvoje).

Nuo 2017 m. sausio 3 d. vairuotojo pažymėjimo pristatymas kainuos 6,99 Eur (su PVM), transporto priemonės registravimo dokumento pristatymo kaina taip pat yra 6,99 Eur (su PVM).

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*