Naujausios žinios

ŽŪB „Žirgynas“ neatleistas nuo valstybinės žemės nuomos mokesčio

Andželika Bagočiūnienė

ŽŪB „Žirgynas“ nuotrauka

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu, spalio 29 d., pirmu klausimu buvo patvirtintas sprendimas  „Dėl ŽŪB „Žirgynas“ valstybinės žemės nuomos mokesčio.“ Pranešėja – Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. Pranešėja Tarybai išvardino sumas nuo 2008 iki 2014 metų, kurių „Žirgynas“ nesumokėjo, nes buvo atleidžiamas nuo valstybinės žemės nuomos mokesčio.

Tik nuo pavasario tapusi naujoji žirgyno vadovė Gedvilė Vinslauskaitė teigė, kad šiuo metu „Žirgynas“ nemokamai teikia jojimo būrelio paslaugas Širvintų rajono vaikams ir neketina imti mokesčio iš vaikų  nei už apsilankymą, nei už būrelių lankymą žirgyne, jei  ŽŪB „Žirgynas“ bus šiais metais atleistas nuo valstybinės  žemės mokesčio nuomos.

tai, kad ŽŪB „Žirgynas“ būtų atleistas nuo valstybinės žemės nuomos mokesčio,  balsavo 6 Tarybos mažumos nariai,

„Prieš“ – 11 Tarybos daugumos narių,

Susilaikė vienas daugumos atstovas – Darius Paliukėnas.

„Mūsų atžvilgiu prastas sprendimas. Šiuo metu „Žirgynui“ sunkus metas. Pavasarį pakeitėme vadovą, su kuriuo nebuvo lengva gražiai išsiskirti.  Žirgynas sunkiai gyveno jau seniai, todėl išrinktas naujas vadovas tik pavasarį. Žemės nuomos mokestis bus papildomas galvos skausmas. Pajamų žirgynas neturi. Iš dalies suprantu ir Tarybos narius. Turėtų būti lygios sąlygos visiems žirgynams. Tik šis sprendimas mums sudarys papildomų sunkumų.“ – po Tarybos posėdžio teigė ŽUB „Žirgynas“ vadovė Gedvilė Vinslauskaitė.

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*