Naujausios žinios

ROMAS DAMBRAUSKAS „60 rudens akimirkų“

ROMAS DAMBRAUSKAS

 „60 rudens akimirkų“

Spalio 20d. 18val.

ŠIRVINTŲ KULTŪROS CENTRE

Romas Dambrauskas jau nuo 1985 metų vienas žinomiausių pop muzikos atlikėju Lietuvoje.

Tie, kas mėgsta ir myli Romą Dambrauską  žino, jog jo fenomenas slypi tame, jog artistas niekada nedainuoja komisijoms, ar konkursams. Jis visą save atiduoda tik žiūrovams ir palieka teisę rinktis: patinka jis ar ne.

Romas Dambrauskas yra ne vien atlikėjas. Didžioji programoje atliekamų dainų dalis yra jo paties kūrybos. Per tuos metus sukurtos 126 dainos, o tarp jų ir nemažai žinomų hitų… Atlikėjas yra išleidęs daugiau nei dvidešimt muzikinių albumų, kompaktinių plokštelių ir DVD.

Romas Dambrauskas yra kaip tik toks dainininkas, kurio niekada nesupainiosi su kitų Lietuvos atlikėjų mase. Bet ar verta čia dėstyti visiems žinomas tiesas… Tiesiog ateikite ir išgirsite !

Prasidėjus pandemijai atlikėjas prarado galimybę surengti savo šešiasdešimtmečio jubiliejinius koncertus. Tad dabar Jums puiki proga išgirsti ir pamatyti, tiek kartų  atidėliotą, Romo Dambrausko jubiliejinę programą  „60 rudens akimirkų“

Koncerte skambės ne tik visų laikų populiariausi šlageriai tokie kaip: Rudeninis paukštis, Lietus Lietuvoj, bet ir naujausios dainos.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*