Naujausios žinios

A. GEDVILIENĖ: „Atsinaujinimas neapsieina be praradimų“

Straipsnis buvo išspausdintas birželio 20 d. laikraščio „Širvis“ 24-ame šių metų numeryje.

Kiekvieną savaitę skiriame daug laiko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Širvintų skyriaus atkūrimo klausimui. Džiaugiamės, kad mūsų atsinaujinimu patikėjo ir į mūsų kvietimą prisijungti atsiliepė vienas ryškiausių Širvintų visuomenininkų, aktyvistas Virginijus Sarpauskas.

Nuolat bendraujame su iš partijos prieš kelis metus pasitraukusiais partijos nariais. Smagu, kad iš pradžių liūdnus ir romius veidus pradeda keisti viltingos, žibančios akys ir šypsenos. Išsikalbėjome , išsakėme praeities nuoskaudas, aptarėme nesėkmių priežastis, atsiprašėme ir po truputį galime pradėti planuoti ateitį. Radome bendrą kalbą. Jaučiu, kad žmonės pasiilgę vieni kitų, buvimo darnioje ir vieningoje, viena kryptimi žvelgiančioje bendruomenėje.

Įdomus jausmas, kuomet partijos atsinaujinimas vyksta sugrįžtant prie senbuvių, kurie kažkada nusivylė ir pasitraukė iš mūsų gretų. Drąsiai sakau, kad judėjimas į priekį būtų sunkiai įsivaizduojamas be žmonių, kurie mūsų partiją Širvintose kažkada kūrė, augino ir vykdė aktyvią veiklą.

Šiandien džiaugiuosi galėdama pranešti, kad į partiją jau grįžo Steponas Mažrimas, Vace Vaskelienė, Vincas Jasiukevičius, Algis Maslinskas. Tikiuosi, kad jų sugrįžimas įkvėps ir kitus pasitraukusiuosius.

Atsinaujinimas visada lydimas ir tam tikrų netekimų. Metų pradžioje TS-LKD Priežiūros komitetui iš partijos pašalinus vicemerę Ireną Vasiliauskienę, pasitraukė ir keli ją palaikę partiečiai. Su buvusio skyriaus pirmininko Žyberto Mackelo išėjimu nubyrėjo dar keli. Vakar iš partijos dėl „partijos vertybinio pasikeitimo“ pasitraukė Daiva Sakalauskienė ir jos šeimos nariai. Išsiskirstėme paspausdami rankas ir palinkėdami sėkmės tolimesnėse veiklose. Visi turime teisę rinktis, o bet koks atsinaujinimas neapsieina be tam tikrų praradimų.

Artimiausias mūsų tikslas – atkurti normaliai veikiančią konservatyvią bendruomenę. Norime, kad vėl gyvuotų aktyvi dešinioji jėga, nebijanti garsiai pasakyti savo nuomonę ir oponuoti dabartinei valdžiai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*