Naujausios žinios

Atgaivintos vasaros palydos Juodiškiuose

Straipsnis buvo išspausdintas rugsėjo 5 d. laikraščio „Širvis“ 34-ame šių metų numeryje.

Po metų pertraukos, Širvintų kultūros centro Alionių filialas ir Juodiškių k. bendruomenė „Vienkiemis“ Juodiškiuose suvienijo jėgas ir suorganizavo tradicinę vasaros palydų šventę.

Renginyje, kaip jau įprasta, buvusios Juodiškių dvaro sodybos medžių apsuptyje susitiko seniai nesimatę kraštiečiai, pažįstami žmonės, svečiai. Daugiau nei keturias valandas trukusiame renginyje koncertavo atgimusi Alionių krašto kapela „Spalgena“ (vad. Birutė Pekarskienė), Ingridos Didžiokienės ir Jurgitos Kačinskienės bei Ingridos Didžiokienės ir Vilmos Gudeikaitės duetai, Justinas Blažys, Gediminas Ragauskas. Iš Širvintų atvyko nuostabus Širvintų Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos dainuojamosios poezijos ansamblis (vad. Ligita Varaneckienė), kuris žiūrovams padovanojo ne vieną dainą. Rytietiškų šokių grupė „Jalila“ atliko net 5 įspūdingus rytietiškus šokius.

Į renginį atvyko ir svečių: dainas dovanojo Elena Sartatavičiūtė iš Vilniaus rajono Glitiškių kaimo, bardas Audrius Azguridis (Vilnius) dovanojo savo autorines dainas, renginį vainikavo pop grupė „Dinozaurai“ iš Vilniaus. Šventė tikrai neprailgo, visi vaišinosi medžiotojų klubo „Giedra“ nuostabaus skonio Aleksandro Šavlaičio virtu šiupiniu su žvėriena.

Nuoširdžiai dėkojame: Širvintų Kultūros centrui, Alionių seniūnijos seniūnui Sigitui Bankauskui, Aleksandrui Šavlaičiui, Dariui ir Virgiui Mickoniams, Juodiškių seniūnaitei Jolantai Mackonienei bei jaunimui, Andriui Pekarskiui bei Juozui Duchnevičiui, atlikėjams, svečiams, žiūrovams bei visiems šventės pagalbininkams.

Ačiū rėmėjams: S. Bankauskui, A. Šavlaičiui, UAB „GSV Group“ direktoriui Viliui Vinevičiui; ir informaciniams rėmėjams: „Krašto naujienos“, „Širvis“.

Širvintų kultūros centro Alionių filialo informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*