Naujausios žinios

Bočiai vėl keliauja

Valda PATINSKIENĖ

Straipsnis buvo išspausdintas  spalio 25 d. laikraščio „Širvis“ 42-ame šių metų numeryje.

Ir vėl nenuoramos Širvintų bočiai keliauja. Jau girdėti pavyduolių balsai, jog kaip gerai gyvena senjorai: tik gimtadienius švenčia, važinėja į ekskursijas, koncertus, teatrus. Žinoma, kad gerai gyvename, nes neturime laiko šnairuoti į kaimynų pusę. Mūsų bočiams smagu susibūrus pabendrauti, padainuoti, pasveikinti, pasilinksminti, save parodyti ir kitus pamatyti. O kad galėtume save parodyti ir kitus pamatyti, išrinkta labai energinga taryba. Va ji ir „kalčiausia“, kad bočiai gerai gyvena, neturi laiko dejuoti ir skųstis. Reginys veja renginį, kelionės po šalį visada įdomios. O svarbiausia pritaikytos bočių jėgoms.

Kiekviena kelionė savaip įdomi, turininga ir po kiekvienos stebimės, kaip mažai pažįstame savo šalį. Šiuo metu jau šaltoka, todėl tarybos nariai suorganizavo kelionę į Kauno muzikinį teatrą. Norinčių vykti, pamatyti ir pasiklausyti J.Štrauso muzikos susirinko net pusė šimto keliautojų. Atvykus į Kauną, būtina pasivaikščioti rudenine Laisvės alėja. Čia pat Muzikinio teatro sodelyje minutėlei sustojome prie Romo Kalantos susideginimo vietos, o kaip neaplankyti Vytauto Didžiojo paminklo. Žinoma, Kaune lankytasi ne kartą, tačiau šis miestas visada būna vis kitoks. Kitą sykį atvykus vėl atrasime ką nors naujo.

Šį kartą teatre paskendome J. Štrauso operetės „Vienos kraujas“ muzikoje ir šeimyninėje neištikimybės intrigoje. Tačiau, laimei, kaip ir visada operetėje viskas baigiasi laimingai. Mūsų kelionė irgi pasisekė ir laimingai sugrįžome namo, tačiau jau dabar pirmininkas V. Jablonskas ir pavaduotoja G. Abromavičienė keliavusius suintrigavo kalbomis apie numatomą naują kelionę į Vilnių, gal į Rusų, o gal į Operos ir baleto teatrą. Kaip manote, ar buvo „prieš“. Ne. Mūsuose kaip senais gerais laikais visi vieningai balsuoja. Ir tik – „už“. Štai kaip gerai gyvena mūsų rajono bočiai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*