Naujausios žinios

Dar viena erdvė vaikų džiaugsmui

Vaikai batutus „užskaitė“

Širvintų mieste yra vietų, pro kurias norisi praeiti užmerktomis akimis. Galvoje kirba mintis, kada jas sutvarkys. Viena iš tų vietų – teritorija prie Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos, tarp parduotuvės „Senukai“ ir futbolo stadiono. Ta vieta buvo tarsi sąžinės priekaištas, o šiandien jau galima vaikščioti plačiai atmerktomis akimis ir džiaugtis, kad pagaliau ji verta vaikų ir suaugusiųjų dėmesio. Kaip žadėjo valdžia, taip ir padarė – įrengė lauko batutus. Mano pažįstamos vaikai su nekantrumu laukė tos dienos, kai galės pašokinėti ant lauko batutų. Dera pripažinti, kad rajono valdžia verta pagyrimo, kad sutvarkė vaiduoklių slėnį. Todėl šį kartą nesinori rašyti apie išleistus pinigus ir darbo kokybę, kuri paaiškės po tam tikro laiko, o tik apie smagią pramogą vaikams.
Dabar vaikai dažnai lankosi lauko batutų parkelyje. Kiek tenka praeiti ar pravažiuoti pro šalį, vis kažkas straksi, o netoliese suaugę sukasi. Nors teritorija nėra iki galo sutvarkyta: neįrengti suoliukai, nepasėta žolytė, nėra šiukšliadėžių, tačiau vaikams tokios smulkmenos nė motais. Jie džiaugiasi nauja pramoga. Tėvams irgi gerai – užimtos jų atžalos. Šalia lauko batutų neįprastos supynės, karstyklės. Jei nusibosta viena pramoga, še jums kita. Ir taip gerą valandą dvi užimtumas garantuotas.
Šis parkelis yra puiki nauda ne tik vaikams ir jų tėvams, bet ir netoliese gyvenantiems globos namų gyventojams, ligoniams. Dabar jie gali akis paganyti ne tik žvelgdami į gilų dangų, bet ir į bedūkstančius vaikus, prisiminti save vaikystėje, gal net pavydžiai stebėti laimingą vaikystę. Pati stebėjau vaikus tarsi užhipnotizuota jų džiaugsmo.
Smagu, kad naudingai yra tvarkomos Širvintų mieste ir rajone apleistos vietos. Gražu akiai paganyti ir gera laiką praleisti.
Nuotrauka autorės

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*