Naujausios žinios

Gyventojų nuomonė apie DNB banko skyriaus Širvintose uždarymą

Andželika Bagočiūnienė

Sveiki, mielieji skaitytojai!

Šios savaitės rubrikos „Gyventojų nuomonė“ klausimas apie DNB banko skyriaus Širvintose uždarymą. Banko atstovai teigia, kad  padidėjus savitarnos paslaugomis besinaudojančių banko klientų, banko skyriaus išlaikymas tapo netikslingas. Nuo lapkričio 2 d. DNB bankas, norinčius platesnių banko konsultacijų ir paslaugų, kviečia į artimiausią DNB banko skyrių Ukmergėje, Kauno g. 30. Šiandien Širvintų rajono gyventojus kalbinome gatvėje netoli DNB banko ir klausėme:

Kokia jūsų nuomonė dėl DNB banko skyriaus uždarymo Širvintose?

Stasė, 60 m.,  gyvena Širvintų mieste:

Man tas pats. Aš DNB paslaugomis nesinaudoju, einu į kitą banką. Tai gali uždaryti.

Antanas, 74 m., gyvena kaime Širvintų rajone:

Mano nuomonė bloga apie banko skyriaus uždarymą. Čia buvo patogiau. Čia yra ir terminuoti indėliai, ir ūkininko sąskaitos. Internetu nesinaudoju. Dabar reiks Ukmergėn važinėti arba Vilniun. Tai sukels nepatogumų.

Melanija, 65 m., gyvena Širvintų mieste:

Labai blogai, kad uždaro. Būdavo ateini, pasiimi ko reikia, užsisakai, ko reikia. Dabar reikės važinėti, laiką gaišti Ukmergėje arba Vilniuje. Kam čia reikėjo keist tą tvarką? Internetu nemoku naudotis.

Jadvyga, 60 m., gyvena Širvintų mieste:

Žinom jau, kad uždaro ir bloga nuomonė apie tai. Dabar va važiuok į Ukmerę. Kuo? Internetu nemoku naudotis, ne tie metai. Va bankas man ant kiemo, o dabar į Ukmergę. Nuvažiuot nuvažiuosi, o grįžt, nežinia kaip reiks. Labai prastas autobusų grafikas .

Lionė, 63 m., gyvena Širvintų mieste:

Į banką neturiu ką dėti. Dabar naudojuosi pašto paslaugomis. Bet taip pagalvojus, bankus uždaro Širvintose, kas liks. Liksim ant ledo be nieko. O seniems žmonėms tai žinot kaip. Jauni tai sėda į mašiną ir kur nori nuvažiuoja. O senesni kaip?

Ramūnas 38 m., gyvena Širvintų mieste:

Nieko su banku bendro neturiu. Turėjau kortelę – pavogė. Tai dabar tik grynais pinigais naudojuosi. Tai kaip man ir nesvarbu, kas čia su juo bus.

Ačiū jums už nuomonę.

1 Comment on Gyventojų nuomonė apie DNB banko skyriaus Širvintose uždarymą

  1. Labai gaila, kad gyvenimas taip sukomercialėjo, kad ar patogu bus žmonėms, niekas negalvoja. Svarbu tik pelnas. Tikrai žymiai patogiau, kai bankas yra savame mieste. Uždarius Swedbanko padalinį, savo sąskaitas perkėliau į DNB, teks, ko gero, pereiti prie grynųjų, nes dabar jau ir pinigų bankomate išsiimti nemokamai negali, bankas virtu seifu, už kurį reikia mokėti. Visada mielai piluosi benziną degalinėse, kurios už atsiskaitymą grynais taiko nuolaidas. Gal reikia ponus bankininkus pradėti auklėti, nėra banko skyriaus, nėra ir pinigų sąskaitose…

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*