Naujausios žinios

Jaunųjų ugniagesių varžytuvės Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje š.m. gegužės 08 d. įvyko jau tradicija tampančios Jaunųjų ugniagesių varžytuvės.

Šiais metais į surengtas varžybas, jau ketvirtus metus iš eilės, susirinko 5 – 8 klasių mokiniai iš Širvintų rajone esančių mokyklų. Šių metų varžybose mokinių laukė naujovė – teko ne tik atlikti fizines užduotis, susijusias su ugniagesyba, bet ir atsakyti į pateiktus klausimus, susijusius su priešgaisrine sauga.

Tarp komandų vyko tikrai atkakli kova , o tai galima matyti iš galutinių rezultatų. Pirmas tris vietas pasidalijusios komandos tilpo į beveik 10 sekundžių intervalą. Vienos komandos varžybų metu geriau vykdė teorines užduotys, kitos – fizines. Tad, susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad 3 vietą iškovojo Širvintų m. Atžalyno progimnazijos mokiniai, 2 vietą – Gelvonų mstl. gimnazijos mokiniai, o 1 vietą- Musninkų mstl. Alfonso Petrulio gimnazijos mokiniai.

Nugalėtojams prizus, o likusiems dalyviams padėkas už dalyvavimą įteikė, bei kitais metais pasiekti geresnių rezultatų palinkėjo PAGD prie VRM Vilniaus PGV Širvintų PGT viršininkas Eugenijus Iziumcevas.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*