Naujausios žinios

„Mūsų šeimos klinika“ laukia Jūsų

Širvintose šiais metais rugpjūčio mėnesį senose Širvintų miesto vaistinės patalpose duris atvėręs šeimos medicinos ir odontologijos centras „Mūsų šeimos klinika“ pacientus stebina ne tik kokybiškomis paslaugomis, modernia įranga, bet ir profesionaliais gydytojais, maloniais darbuotojais, jaukia aplinka. Ši klinika traukia ne vieno smalsuolio akį. Susigundykime ir užeikime pažiūrėti, kas ten yra, susipažinkime su gydytojais ir centro veikla. Apie centro veiklą sutiko papasakoti gydytojai Daina Bliūdžiuvienė ir Jonas Juščius.

 Širvintų mieste jau yra 2 medicinos įstaigos, kuriose suteikiama pirmojo lygio medicininė paslauga. Kas paskatino surizikuoti ir įkurti dar vieną sveikatos centrą?

Daina Bliūdžiuvienė: Rizika tikrai buvo didelė. Kadangi grėsė bedarbystė, turėjau apsispręsti, ar ieškotis darbo Vilniuje, ar steigti privatų sveikatos centrą. Jau penkiolika metų dirbu bendrosios praktikos gydytoja ir, manau, gerai išmanau savo darbą ir stengiuosi dėl Širvintų krašto žmonių, nes pati čia augau. Be to, visada svajojau įkurti savo medicinos centrą. Džiaugiuosi, kad atsirado žmogus, kuris padėjo įgyvendinti šią svajonę. Išnuomotose UAB „Širvintų vaistinė“ patalpose įsteigėme UAB „Mūsų šeimos klinika“. Daug dirbome, labai stengėmės, apgalvojome kiekvieną smulkmeną, į šią kliniką, tarsi į savo kūrinį, įdėjome po dalelę savęs. Dabar, kai ateina pacientai ir pasako, kad čia ne tik labai gražu, bet ir jauku, mes tuo džiaugiamės ir didžiuojamės.

Esu labai dėkinga širvintiškiams, kurie mums labai padėjo: Dangerui Pečiuliui, Žydrūnui Zmitrevičiui, Valdui Čiviliui, Gintarui Vaitkūnui, Robertui ir Virgiui Kuosams, Algirdui Didžiokui ir kitiems. Ačiū ir darbuotojams, kurie mane visada palaikė, kurie manimi patikėjo ir pasitikėjo, ir drauge surizikavo. Labai džiaugiuosi, kad darbuotojai realizuoja save naujoje klinikoje. Esu dėkinga bendrosios praktikos gydytojui Jonui Juščiui, odontologei Ievai Saidytei, bendrosios praktikos slaugytojoms Ninai Bartkei ir Onai Kondratavičienei, administratorei, turinčiai laborantės ir biomedicininės diagnostikos technologės specialybę, Jurgitai Tamašauskaitei.

Jūsų kolektyvą papildė širvintiškiams dar nepažįstamas gydytojas Jonas Juščius. Labai prašau pristatyti naująjį gydytoją.

Daina Bliūdžiuvienė: Manau, kad gydytojas pats apie save papasakos.

Ir vis dėlto, gerbiamasis Jonai Juščiau, iš kur esate atvykęs kur anksčiau dirbote, kodėl nusprendėte dirbti sveikatos centre „Mūsų šeimos klinika“?

Jonas Juščius: Esu iš Vilniaus. Gydytoju jau dirbu apie dvidešimt metų. Esu vienas iš pirmųjų bendrosios praktikos gydytojų laidos. Daug metų dirbau Antakalnio poliklinikoje, Baltijos-Amerikos klinikoje, konsultantu UAB „Kardiolita“, sveikatos priežiūros įstaigoje UAB „Endemik“, Šeškinės poliklinikoje. Nusprendžiau dirbti Širvintose, nes mane pakvietė gydytoja Daina. Pamaniau, kad smagu pradėti viską iš naujo: naujos situacijos darbe, nauji pacientai, nauja klinika. Surizikavau ir esu patenkintas, nes čia man geriausia darbo vieta.

Jūsų šeimoje daug gydytojų?

Jonas Juščius: Na, galima sakyti, kad esu iš gydytojų giminės: ir sesuo, ir mama gydytojos. Jeigu patyrinėtume giminės medį, atrastume ne vieną gydytoją. Jų mūsų giminėje kaip grybų po lietaus.

Sakėte, kad ši klinika yra geriausia Jūsų darbo vieta? Kuo ji tokia gera?

Jonas Juščius: Čia įdomu dirbti, nes daug įdomių situacijų, kurios man kaip gydytojui yra iššūkis. Be to, sudarytos labai geros darbo sąlygos. Galiu čia ir dabar nuodugniai ištirti pacientą, kuo negali pasigirti didžiosios poliklinikos. Įsivaizduokite, per gripo epidemiją tekdavo priimti 40–50 pacientų. Spėdavau tik dokumentus užpildyti, o dėmesio pacientui nelikdavo. O čia tobulėju kaip specialistas. Gydytojai ir personalo darbuotojai dirba be streso, kiekvienam pacientui skiria daug dėmesio, turi laiko duoti jam naudingų patarimų, kaip pasirūpinti savo sveikata, sveika gyvensena, sveikatos profilaktika. Pavyzdžiui, klinikoje įdiegta informacinė sistema, kuri savaime kiekvienam pacientui pagal amžių nustato, kokie tyrimai reikalingi atlikti, kokios būtinos vakcinos, į ką svarbu atkreipti dėmesį.

Labai džiaugiuosi VšĮ Širvintų ligoninės, VšĮ Ukmergės ligoninės draugiškais ir kompetentingais kolegomis. Iš tiesų, kadangi iš patirties galiu palyginti didžiųjų ir provincijos miestų gydymo įstaigas, drąsiai galiu teigti, kad šių rajonų įstaigos lenkia Vilniaus. Tik dažniausiai vietiniai pacientai nevertina to, ką turi.

Gal galėtumėte išduoti, bent vieną savo būdo bruožą, kuris yra Jūsų stiprybė.

Jonas Juščius: Reikia pagalvoti… Labai kliaujuosi savo profesine nuojauta, intuicija, kuri man dar nėra pakišusi kojos. Be to, kuo sunkiau dirbu, tuo labiau praverčia humoro jausmas.

Labai ačiū, kad paatviravote apie save. O dabar norėčiau paklausti gydytojos D. Bliūdžiuvienės, kokias medicinines paslaugas teikia Jūsų įstaiga? Ar jos mokamos?

Daina Bliūdžiuvienė: Mūsų klinika yra sudariusi sutartį su Vilniaus teritorine ligonių kasa. Tad paslaugos yra apmokamos PSDF biudžeto lėšomis ir teikiamos be jokio papildomo mokesčio. Žinoma, ši sąlyga taikoma turintiems sveikatos draudimą mūsų klinikos pacientams. Taip pat tiek mūsų, tiek kitų sveikatos priežiūros įstaigos pacientams teikiame skubią medicininę pagalbą pagal skubios medicinos pagalbos masto kategorijas. Ši paslauga taip pat apmokama PSDF biudžeto lėšomis.

Mūsų klinika teikia odontologo paslaugas. Vaikams ši paslauga yra nemokama, o suaugusiems – iš dalies mokama. Užsiimame dantų protezavimu. Taip pat atliekame dantų radiologinį ištyrimą. Dantų rentgeno aparatas yra labai modernus, su įdiegta viziografine sistema. Rentgenas atliekamas tą pačią akimirką, tai reiškia, kad odontologas, atlikęs rentgeną, skubiai gali nustatyti diagnozę, paskirti gydymą.

Noriu pasidžiaugti, kad klinikoje visą darbo dieną veikia kraujo ir šlapimo laboratorija, kurioje įdiegta naujausia įranga. Laboratorijoje atliekami bendras kraujo, gliukozės, CRB ir šlapimo tyrimai, kurių rezultatus pacientas gauna po kelių minučių. Klinika yra sudariusi sutartį su UAB „Sosdiagnostika“, kuri per parą atlieka sudėtingesnius kraujo tyrimus. Tad po paros mes jau galime pacientui pranešti tyrimo rezultatus, skubiai paskirti gydymą, ar nukreipti į aukštesnio lygio gydymo įstaigą konsultacijai.

Taip pat esame sudarę sutartis su VšĮ Širvintų ligonine, VšĮ Ukmergės ligonine, kad priimtų mūsų klinikos pacientus įstaigos nedarbo metu ar per išeigines. Mūsų įstaigos pacientams psichologo-psichiatro paslaugas suteikia Širvintų PSPC, nes esame sudarę sutartį su Psichikos sveikatos centru. Bet jeigu pacientai pageidauja lankytis pas gydytoją K. Urbonienę, jis turi teisę pasirinkti Psichikos-sveikatos centrą, esantį P. Cvirkos g. 3

 Kokias paslaugas planuojate teikti?

Daina Bliūdžiuvienė: Mūsų klinikoje planuoja dirbti ginekologas ir chirurgas, greitai teiksime masažuotojo ir kineziterapeuto paslaugas. Taip pat ruošiamės kviestis pacientų konsultacijoms antrojo lygio specialistus: neurologą ir ortopedą-traumatologą.

Jeigu reiktų išvardinti tris svarbiausius dalykus, apibūdinančius Jūsų įstaigą. Kas tai būtų?

Daina Bliūdžiuvienė: Pirmiausia mūsų klinika yra nauja – naujos patalpos, daug erdvės, naujausia medicininė įranga. Kai kurie pacientai teigia, kad mūsų centras panašus į SPA centrą. Jauki ir maloni aplinka yra viena iš priežasčių sparčiai sveikti. Svarbiausia – geros emocijos.

Antra – kompetentingi darbuotojai, laiku suteikiantys kvalifikuotą pagalbą, rūpinasi pacientais, skiria jiems daug dėmesio, skubiai atlieka nuodugnius tyrimus. Be to, savo nuoširdžia pagalba ir rūpesčiu sukuria jaukią ir malonią aplinką.

Trečia – mums svarbiausia – pacientas. Viskas daroma dėl jo gerovės. Kaip minėjau, esu širvintiškė, todėl negaliu nuvilti savo krašto žmonių. Noriu, kad jiems būtų teikiama pavyzdinė kvalifikuota medicininė pagalba.

Ką norėtumėte pasakyti savo pacientams, Širvintų krašto žmonėms?

Daina Bliūdžiuvienė: Esate man visi svarbūs. Kas benutiktų, maloniai laukiame Jūsų „Mūsų šeimos klinikoje“: ar norėtumėte pasikalbėti, pasikonsultuoti, pasitarti įvairiais sveikatos klausimais. Esate laukiami ir kviečiu Jus tapti „Mūsų šeimos klinikos“ pacientais!

Dėkoju Jums už nuoširdų ir turiningą pokalbį.

Šeimos medicinos ir odontologijos centro „Mūsų šeimos klinika“ gydytojus kalbino Laura Kirtiklienė.

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-aDedrdNtTxE/VgE3BmQOpCI/AAAAAAAAA6Y/MToMHyV5v4s/s144-o/DSCN1485.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197295062826525730″ caption=“Gydytoja Daina Bliūdžiuvienė savo kabinete“ type=“image“ alt=“DSCN1485.JPG“ image_size=“3932×2692″ ]

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-O4Cz1YPcAT4/VgE3IGzYRPI/AAAAAAAAA6g/xCy9PMgwzwk/s144-o/DSCN1488.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197295174643107058″ caption=“Registratūra. Pacientus pasitinka administratorė Jurgita Tamašauskaitė, bendrosios praktikos slaugytoja Ona Kondratavčienė, gyd. Daina Bliūdžiuvienė“ type=“image“ alt=“DSCN1488.JPG“ image_size=“3850×2847″ ]

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-HbYcCeHgrpI/VgE3BJVo2_I/AAAAAAAAA6U/KqcPHRj1coU/s144-o/DSCN1491.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197295055064587250″ caption=“Gydytojas Jonas Juščius priima pacientą“ type=“image“ alt=“DSCN1491.JPG“ image_size=“2432×2759″ ]

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-zlicWdb0tSU/VgE4z70ekwI/AAAAAAAAA7E/qp0w3t8P_fM/s144-o/DSCN1494.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197297027120796418″ caption=“Odontologė Ieva Saidytė“ type=“image“ alt=“DSCN1494.JPG“ image_size=“4000×3000″ ]

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-xYH1RP8FK04/VgE4-dVPO1I/AAAAAAAAA7M/yiQrayZfYwA/s144-o/DSCN1495.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197297207915264850″ caption=“Gydytoja D. Bliūdžiuvienė demonstruoja, kaip veikia dantų rentgeno aparatas“ type=“image“ alt=“DSCN1495.JPG“ image_size=“3000×4000″ ]

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-fcDcFo6Bhd0/VgE5MO6yCjI/AAAAAAAAA7U/fkq4TCGd-vk/s144-o/DSCN1502.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197297444564372018″ caption=“Kardiogramos aparatas“ type=“image“ alt=“DSCN1502.JPG“ image_size=“2981×3569″ ]

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-F7I9wLaLqrk/VgE6LQXWVMI/AAAAAAAAA7c/H0MjumSODOk/s144-o/DSCN1503.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197298527284384962″ caption=“Kraujo tyrimų laboratorija“ type=“image“ alt=“DSCN1503.JPG“ image_size=“3821×2764″ ]

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-xJN66dDZN-A/VgE6PMsHgNI/AAAAAAAAA7k/e-XHzLhuH8M/s144-o/DSCN1505.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197298595017228498″ caption=“Šlapimo tyrimų laboratorija“ type=“image“ alt=“DSCN1505.JPG“ image_size=“2991×2533″ ]

 [peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-q678pIKDuCs/VgE6isZ1s6I/AAAAAAAAA7s/GGt5m9plCAk/s144-o/DSCN1506.JPG“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo22D03#6197298929948013474″ caption=“Autoklavinė“ type=“image“ alt=“DSCN1506.JPG“ image_size=“3970×2389″ ]

 Lauros Kirtiklienės nuotraukos

7 Comments on „Mūsų šeimos klinika“ laukia Jūsų

 1. Kaip faina. Viskas po vienu stogu. Svarų, gražu,kvepia…

 2. Aptarnavimas puikus,patalpos erdvios,viskas puiku

 3. Labai jauki aplinka,darbuotojai labai malonus,viskas aukstam lygi.

 4. Gyd. Daina yra be galo šiltas ir malonus žmogus.
  Gerb. gydytoja Daina linkime Jums sėkmės ir džiaugiamės kartu su Jumis,kad Jums pasiseke igyvendinti toki projekta.
  Ačiū,kad este mūsų šeimos gydytoja.
  Pagarbiai.
  Natalija Andrėjeva

 5. Visls
  labai malonu

 6. Labai dydelis ir nuosirdus ačiu… gyd… Jonui Jušciui. Šaunuolis… ir ačiu Inai puiki sesute… sekmes jums. Ačiu

 7. atsiprasau Nina ☺ visas kolektyvas geras puikus ir nuoširdus.. svarbiause jaukus… o daktarai nuosirdus… malonus… sekmes džiauguosi. Šeimos klynika 👍👍👍

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*