Naujausios žinios

Nuo degančių suodžių dūmtraukyje vos nesupleškėjo namas

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 37 gaisrai ir buvo atlikta 18 gelbėjimo darbų. Gegužės 26 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Bagaslaviškio mstl., Šermukšnių g. gyvenamojo namo dūmtraukyje užsidegė suodžiai. Atvykus į vietą gyvenamojo namo dūmtraukyje degė suodžiai ir grindys vienoje iš gyvenamojo namo II a. patalpų. Gaisro metu išdegė ir buvo išardyta dalis gyvenamojo namo II a. medinių grindų, gesinant gaisrą sulietos gyvenamojo namo I a. patalpos.

Gegužės 24 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g. dega lengvasis automobilis. Gaisrą iki ugniagesių atvykimo užsigesino savininkai turimais gesintuvais. Atvykus į vietą, buvo atjungtas lengvojo automobilio Ford Galaxy akumuliatorius.

Gegužės 25 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k. sprukdamas nuo policijos pareigūnų apsivertė lengvasis automobilis Audi A4, viduje galimai yra prispaustų žmonių. Ugniagesiams gelbėtojams atvykus į vietą, prispaustų žmonių nebuvo. Atjungtas akumuliatorius, užsukta dujų baliono sklendė, automobilis atverstas.

Gegužės 27 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą buvo užgesinta apie 1 a. plote degusi žolė ir dvi šiukšlių krūvos.

Gegužės 27 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Vindeikių k. dega gyvenamasis namas. Atvykus į vietą nustatyta, kad iškvietimas nepagrįstas – deginamas laužas su priežiūra.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*