Naujausios žinios

Širvintų miesto bendruomenės sveikinimas

Vietos savivaldos istorijos vingiai veda nuo 1919 m. spalio 10 d. priimto pirmojo Lietuvos savivaldybių įstatymo. Nuo 2007-ųjų metų Lietuvoje minima Vietos savivaldos diena. Ši diena ne tik savivaldybių tarnautojų profesinė šventė. Kartu tai ir visų žmonių šventė, įprasminanti mūsų visų teisę laisvai ir savarankiškai tvarkytis pagal Lietuvos įstatymus. Savivaldos teisė atveria galimybes kiekvienam iš mūsų nuspręsti tai, kas svarbu mūsų žmonėms.

Šia proga sveikiname visus savivaldos dalyvius: Širvintų rajono savivaldybės tarybos narius, Savivaldybės administracijos darbuotojus, seniūnaičius, bendruomenių ir visuomeninių organizacijų narius bei visus mūsų rajono gyventojus. Tuos, kurie sąžiningai ir išradingai geba spręsti sudėtingus gyvenimo uždavinius ir kartu moka tiesiog išklausyti žmogų ir tarti jam padrąsinantį žodį.

Kviečiame ir ateityje būti aktyviais, pilietiškais, tolerantiškais ir atsidavusiai savo darbui, kadangi tik nuo mūsų visų priklauso, kokią savivaldą sukursime ir koks bus Širvintų rajonas ateityje. Linkiu, kad, nuoširdžiai bendraudami ir bendradarbiaudami, kartu spręstume rajono problemas, padėtume vieni kitiems nuveikti svarbius darbus, kurtume geresnę mūsų visų ateitį ir padėtume vietos savivaldai pagaliau tapti pagrindiniu mūsų šalies DEMOKRATINĖS visuomenės pagrindu.

Asociacijos „Širvintų miesto bendruomenė“ narių vardu

Pirmininkė A. Skeberienė

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*