Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 47 gaisrai, atlikta 13 gelbėjimo darbų.

Gegužės 14 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Plikiškių k., Plikiškių g. dega pastatas. Atvykus į vietą, atviroje teritorijoje degė šiukšlių krūva, kuri buvo užgesinta.

Gegužės 14 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Pusilgiškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi durpinga pieva.

Gegužės 14 d. gautas pranešimas, kad kilo gaisras Širvintų sen., Prienų k. atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą atvira liepsna degė daržinė, pieva ir joje buvusios šiukšlės. Gaisro metu nudegė daržinės (60×20 m.) stogas, sudegė dalis pastato sienų. Sudegė, dalis apdegė pastato viduje buvusio šieno apie 5 t.  Išdegė apie 200 a. pievos.

Gegužės 16 d. gautas pranešimas, kad kilo gaisras Zibalų sen., Kiauklių k. Atvykus į vietą, buvo užgesinta degusi šiaudų, šiukšlių krūva.

Gegužės 19 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Družų k., Širvintų g. reikalinga pagalba policijos pareigūnas. Atvykus į vietą pagalba buvo suteikta.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*