Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 8 gaisrai ir buvo atlikti 7 gelbėjimo darbai.

Vasario 04 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., ties Vilniaus g. ir Totorių g. sankryža įvyko autoįvykis, iš vieno į įvykį patekusių automobilių rūksta dūmai. Atvykus į vietą, minėtoje sankryžoje buvo susidūrę tris automobiliai: VW Jetta ir du VW Passat markės automobiliai. Apžiūrėjus automobilius, nustatyta, kad garuoja ant įkaitusių automobilio variklio elementų išsiliejęs aušinimo skystis- degimo nėra. Atjungti automobilių akumuliatoriai.

Vasario 05 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g. 24 reikalinga pagalba patenkant į butą. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad pagalbos nebereikia.

Vasario 10 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Žvirblių k. reikalinga pagalba greitosios medicininės pagalbos darbuotojams, ištraukiant jų užklimpusį automobilį. Atvykus į vietą bei panaudojus gervę, buvo ištrauktas užklimpęs GMP automobilis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*