Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo  63 gaisrai ir buvo atlikta 18 gelbėjimo darbų.

Balandžio 30 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Upelio g. 2 name reikalinga pagalba policijos pareigūnams patekti į daugiabučio gyvenamojo namo vieną iš butų. Atvykus į vietą, bei panaudojus laužtuvą, buvo atidarytos buto durys, į vidų įleisti policijos pareigūnai.

Balandžio 30 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Zibalų g. dega daugiaaukščio pastato stogas. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad dega ant pastato stogo paliktas neužgesintas degiklis, skirtas statybos darbų atlikimui.

Gegužės 01 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k. kilo gaisras ūkiniame pastate. Iki atvykstant ugniagesiams, gaisrą užsigesino pastato savininkas.

Gegužės 04 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Bartkuškio k., Dvaro g. kilo gaisras gyvenamojo namo dūmtraukyje. Atvykus į vietą, buvo užgesinti gyvenamojo namo dūmtraukyje degę suodžiai.

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*