Naujausios žinios

Širvintų rajono gaisrininkai praneša

Pranešame, kad nuo metų pradžios iki lapkričio mėn. 23 d. Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 76 gaisrai ir buvo atlikti 33 gelbėjimo darbai.

2015 m. lapkričio 16 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės r. sav. ugniagesiams reikalinga pagalba likviduojant įvykį Ukmergės r. sav., Pabaisko sen., Jurdonių k. Mūsų rajono ugniagesiams atvykus į įvykio vietą, paaiškėjo, kad negyvenamas vieno aukšto namas buvo beveik sudegęs.

2015 m. lapkričio 16 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., J. Janonio g. policijos pareigūnams reikalinga pagalba patenkant į butą.  Panaudojus laužtuvą ir kirvį buvo atidarytos buto, esančio trečiajame daugiabučio gyvenamojo namo aukšte, durys, į butą įleisti policijos pareigūnai ir medikai.

2015 m. lapkričio 18 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Vindeikių k., Didžiojoje g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į įvykio vietą, iš mūrinio 1-o aukšto namo palėpės rūko dūmai. Virtuvės patalpoje degė lubos aplink gartraukį. Apdegė apie 2 kv. m medinio perdengimo, išardyta dalis plastikinių pakabinamų dailylenčių naudotų kaip lubų apdaila.

2015 m. lapkričio 21 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g. matomi dūmai. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad nuo garažų vartų, šildant saulei, garuoja drėgmė.

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*