Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad kovo 1–7 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas moters, gim. 1991 m., gyv. Širvintų r., Gelvonų sen., pareiškimas, kad galimai be žinios dingo jos brolis, gim. 1989 m., kuris gyvena Didžiojoje Britanijoje ir su kuriuo jau savaitę negali susisiekti.

Užregistruotas vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintose, automobilių stovėjimo aikštelėje, viešoje vietoje, matant kitiems asmenims, nenustatytas asmuo sukėlė konfliktą ir sumušė vyrą, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r., Alionių sen., taip buvo pažeista viešoji tvarka.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų r. PK tyrėjos tarnybinis pranešimas, kad 2019-03-04 apie 16.03 val. Širvintų r., kelio Vilnius–Panevėžys 32-ame km vyras, gim. 1984 m., gyv. Vilniuje, vairuodamas automobilį AUDI A3, neatsižvelgė į kelio ir meteorologines sąlygas, nepasirinko saugaus važiavimo greičio, nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio, atsitrenkdamas į pakelės griovį, apsauginę tvorą nuo žvėrių, medžio kelmą. Eismo įvykio metu sužalotas vairuotojas ir keleiviai: moteris, gim. 1987 m., gyv. Vilniuje, vyras, gim. 1985 m., gyv. Vilniuje, moteris, gim. 1992 m., (Armėnijos pilietė) gyv. Vilniuje, mažametis vaikas, gim. 2017 m., gyv. Vilniuje, kurie patyrė įvairius kūno sužalojimus, apgadintas automobilis ir apsauginė tvora nuo žvėrių. Vairuotojas eismo įvykio metu buvo blaivus (0,00 prom.).

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate gautas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko pranešimas, kad 2019-02-28 Širvintų r., Širvintų sen., dėl galimai tyčinės žmonių veikos kilo gaisras, kurio metu visiškai sudegė sodybos ūkinis pastatas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

Asmenys pristatyti į policijos komisariatą:

Vyras, gim. 1984 m., gyv. Širvintose, visiškai girtas pasirodė viešoje vietoje, Širvintų r., Musninkų sen.

Neblaivūs vairuotojai –0.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 0.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

168 str. Prekybos alkoholiniais gėrimais taisyklių pažeidimas – 1.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 6.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 39.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 18.

431 str. Transporto priemonės savininkui (valdytojui) nustatytų reikalavimų nevykdymas – 1.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 4.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu aštuoniolikos metų asmenys – 1.

489 str. Lietuvos Respublikos apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymo pažeidimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 61.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*