Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad balandžio 6–12 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1961 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairavo automobilį „RENAULT“ Širvintų r. Širvintų sen. neblaivus ir neturėdama vairuotojo pažymėjimo, jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilės alkoholio. Alkoholio kiekio matuokliu nustatyta 1,98 promilių girtumas.

Užregistruotas vyro, gim. 1983 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., pareiškimas, kadšių metų balandžio 10 d. ryte pastebėjo, jog nulaužus ūkinio pastato, esančio Zibalų sen. Širvintų r., spyną, pavogti įvairūs daiktai, kurių bendra vertė apie 4 970 eurų.

Užregistruotas UAB, esančios Širvintų r. Širvintų sen., generalinio direktoriaus pareiškimas, kad sukčiavimo būdu iš įmonės pasisavinta 21 000 JAV dolerių. UAB padaryta 21 000 JAV dolerių turtinė žala.

Užregistruotas moters, gim. 1951 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., pareiškimas, kad šių metų balandžio 11 d. namuose sutuoktinis, gim. 1954 m., būdamas neblaivus, konflikto metu pargriovė ją ant lovos ir vieną kartą ranka trenkė į kairįjį smilkinį, taip sukeldamas jai fizinį skausmą.

Neblaivūs vairuotojai – 2.

Vyras, gim. 1995 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., vairavo automobilį „Volkswagen“ Širvintų r. Širvintų sen. būdamas neblaivus.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 1.

Vyras, gim. 1963 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

346 str. Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo ir kitų gyvūnų gerovės ir apsaugos, atskirų rūšių gyvūnų ženklinimo ir registravimo reikalavimus reglamentuojančių teisės aktų pažeidimas – 2.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 4.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 66.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 19.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 8.

422 str. Transporto priemonių vairavimas, kai tai daro neblaivūs arba apsvaigę nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojai – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 4.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 2.

431 str. Transporto priemonės savininkui (valdytojui) nustatytų reikalavimų nevykdymas – 1.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 1.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 2.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 5.

518 str. Savavaldžiavimas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 64.

Gautas vyro, gim. 1987 m., gyv. Širvintų r., pareiškimas, kad atvykęs į jam priklausančią sodybą, esančią Širvintų r. Širvintų sen., pastebėjo, kad iš po nakties iš neaptvertos namo teritorijos pavogtas vandens siurblys ir vandens žarna. Žala 150 eurų.

Gautas UAB direktoriaus, gim. 1977 m., gyv. Kaune, skundas, kad atvykęs į įmonei priklausančią teritoriją, esančią Širvintose, pastebėjo, jog į teritoriją yra atvežtos ir išmestos senos automobilių padangos.

Gautas vyro, gim. 1972 m., gyv. Čiobiškio sen. Širvintų r., pareiškimas, kad šių metų balandžio 10 d., atvykęs prie savo miško sklypo, esančio Čiobiškio sen. pastebėjo, kad nėra jam priklausančio nuvirtusio ąžuolo. Vėliau paskambinęs pranešėjas nurodė, kad bendravo su besiribojančio miško sklypo savininku, gyv. Čiobiškio sen., kuris paaiškino, kad ąžuolą supjaustė ir išvežė jis manydamas, kad tai jo nuvirtęs medis.

Gautas moters, gim. 1983 m., gyv. Širvintose, pareiškimas dėl pažįstamo vyro, gyv. Širvintose, netinkamo elgesio jos atžvilgiu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*