Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad birželio 22–29 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas Širvintų miesto gyventojo pareiškimas, kad šių metų birželio 21 d. Širvintose, Vilniaus g., iš matymo pažįstamas asmuo, panaudodamas prieš jį fizinį smurtą, atėmė auksinę grandinėlę, kuprinę, su joje buvusiais įvairiais daiktais, mobiliojo ryšio telefoną, 40 eurų.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyr. tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Kernavės sen. konflikto metu neblaivus sūnus, gim. 1985 m., sudavė kumščiu savo tėvui, gim. 1960 m., penkis kartus į galvos sritį ir keturis kartus į nugaros sritį ir taip sukėlė fizinį skausmą.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK vyr. tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Širvintų sen.vyras gim., 1957 m., gyv. Vilniuje, vairavo automobilį VW neblaivus, kai jo kraujyje buvo daugiau nei 1,5 promilės alkoholio.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1980 m., savo namuose, esančiuose Širvintų r. Širvintų sen., būdamas neblaivus, konflikto metu smurtavo prieš savo žmoną, t. y. metė į ją stiklinę ir taurelę bei sužalojo jai veidą ir kairės rankos plaštaką. Nukentėjusioji dėl galvos sužalojimo buvo išvežta į Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio kliniką.

Užregistruotas vyro, gim. 1991 m., pareiškimas, kad nuo 2017 m. gruodžio mėnesio iki bebužės 31 d. jo buvusios darbovietės direktorius nevykdė anstolių pavedimų dėl išskaičiavimo pinigų iš atlyginimo, tokiu būdu per šešis mėnesius iš jo atlyginimo savo naudai pasisavino apie 1 092 eurus.

Neblaivūs vairuotojai – 2.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 3.

Vyras, gim. 1956 m., gyv. Širvintų r. Alionių sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Alionių sen.

Vyras, gim. 1984 m., gyv. Širvintų r. Janiūnų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Jauniūnų sen.

Vyras, gim. 1961 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., neblaivus vairavo dviratį Širvintų r. Širvintų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

209 str. Akcizais apmokestinamų prekių įsigijimas (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką – 1.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 17.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 11.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 3.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 2.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 2.

484 str. Viešojo maitinimo vietose įsigytų alkoholinių gėrimų išnešimas iš viešojo maitinimo vietų Alkoholio kontrolės įstatyme draudžiamu laiku – 10.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu dvidešimt metų asmenys – 1.

488 str. Viešosios rimties trikdymas – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 58.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*