Naujausios žinios

„Širvis“ apie save

[peg-image src=“http://lh3.googleusercontent.com/-ThP71hHajk4/VfCRMK5Yx0I/AAAAAAAAAW8/ciQtItUKy7Q/s144-o/Uzrasas%252520mazas.jpg“ href=“https://picasaweb.google.com/115795536838592631999/2015MRugsejo8D03#6192609125903943490″ caption= type=“image“ alt=““ image_size=“448×254″ ]

 

Sveikas, mielas skaitytojau,

Gyvuojame jau daugiau kaip savaitę ir manome, kad turime Jums prisistatyti, idant išvengtume nepagrįstų aiškinimų ar samprotavimų, kas yra tas „Širvis“.
Esame Širvintų rajono gyventojai, Jūsų kraštiečiai, galbūt pažįstami, draugai, bendradarbiai. Susibūrėme tam, kad galėtume atstovauti nepriklausomai Širvintų krašto piliečių žurnalistikai. Mus vienija bendra idėja – žodžio laisvė skaidriai ir neiškreiptai tiesai; objektyvumas ir nešališkumas tam, kas vyksta mūsų krašte. Dirbame savanoriškai ir vedami didelio entuziazmo. Savo pačių sukurtoje ir skelbiamoje deklaracijoje teigiame, jog:
 Mes niekada nebūsime tiesiogiai ar netiesiogiai priklausomi ir įtakojami vienos politinės partijos ar veikėjo. Todėl mes esame ir būsime iš tiesų nepriklausomas portalas.
 Mes netapsime dar vienu rajoninės žiniasklaidos leidiniu, kuris visada ir visomis išgalėmis juodina oponentus ir liaupsina savus. Mūsų tikslas – matyti gyvenimą pozityviai ir apie tai skelbti Jums. Mes būsime kitokie!
 Mūsų jėga – bendruomenėje. Nesvarbu kas tu – moksleivis, verslininkas ar pensininkas, esi labai laukiamas ne tik kaip skaitytojas, bet ir kaip autorius. Mes esame tavo portalas!
Tai paprasti žodžiai, ne šiaip šūkiai, tačiau jie svarbūs mums kiekvienam. Esame patyrę, ką reiškia melas, apgaulė, kaltinimai ir kai nėra jokių būdų apginti savo pozicijas, išsakyti kitą nuomonę, atskleisti tikrąsias įvykio ar sprendimo detales.
Norime viešinti gerus darbus, žmones, žinias ir politikų sprendimus. „Širvis“ – tai langas į viešumą.
Kol kas galime susitikti tik interneto svetainėje Širvis.lt, tačiau planuojame ir ketiname tapti tikru, popieriniu laikraščiu.
Širvio, briedžių, kurie gyveno mūsų vietovėje, vardą pasirinkome neveltui. Tai taurūs ir didingi žvėrys. Jų daug buvo Širvintų apylinkių pelkėse. Nuo to kilo upelės pavadinimas. O juk ir Širvintų miesto herbe puikuojasi širvis – briedis su kalaviju tarp ragų, menantis kovas su priešais. Esame savo krašto patriotai, todėl norime, kad Širvintų rajonas garsėtų gražiais darbais ir dorais žmonėmis.
„Širvio“ rubrikose rašysime apie rajono politinį gyvenimą, bendruomenes, kultūrą ir švietimą, žemės ūkį ir kaimą, patarsime gyventojams, atsakysime į Jums rūpimus klausimus, rengsime konkursus, turėsime atskirą vietą jaunimui ir vaikams, šeimoms. Norime, kad „Širvis“ taptų pilnateisiu mūsų rajono laikraščiu.

Visada skambinkite, klauskite, rašykite mums.

Jūsų Širvis

 

El. paštas:
info@sirvis.lt
Telefonas:
+370 677 25 850

2 Comments on „Širvis“ apie save

  1. Džiaugiuosi, kad šiuo laikotarpiu, kai rajone tvyro bauginimas, susidorojimas ir kitokia galimai nusikalstama veika, skelbiama žodžio laisvė skaidriai ir neiškreiptai tiesai; objektyvumas ir nešališkumas tam, kas vyksta mūsų krašte. Sveikinu savo krašto patriotus, siekiančius, kad Širvintų rajonas garsėtų gražiais darbais ir dorais žmonėmis. Didžiulė padėka ir pagarba Jums.

  2. Tuoj prisiplaks rašeivos iš nudvesusių KN ir vėl tas pats per ta patį bus. Nebent neimsite rašliavų tų parsidavėlių. Nes jie irgi yra parsidavėliai, tik ne Živilei o kitam rajono oligarchui.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*