Naujausios žinios

Skaitytojų paštas

Pastaruoju metu „Širvio“ redakcijos telefonai ir pašto dėžutės pasipildė įvairiais pranešimais, kuriuos teko patikrinti. Kai kurie faktai „kaip blynai“ akivaizdūs, kiti prašosi komentarų.

Tam, kad būtų išsamiai išnagrinėta keliama problema, „Širvis“ kreipsis į Savivaldybės administraciją prašydamas paaiškinti šią situaciją.

Vienas širvintiškis, matyt, retokai lankosi Širvintose, retokai turi reikalų su Vaikų teisių administracija.O dabar, atsiradus interesui, pagal įprotį atvyko į rajono centrą ir, kurgi daugiau eis, žinoma, į Savivaldybės pastatą, juk čia galima rasti visas reikiamas instancijas, beje visada iki Vaiko teisių sistemos pertvarkos čia ir būdavo ši institucija. Administracijos pastato foje esančioje kabinetų informacijos lentoje, perskaitęs, kad reikalingas Vaikų teisių kabinetas yra trečiajame aukšte, nutrepsėjo aukštyn. O trečiajame aukšte niekas tokio piliečio nelaukia ir paaiškino, kad ne tuo adresu atvyko. Jam reikalingi darbuotojai jau seniai išsikraustė į „Sodros“ pastatą Plento gatvėje. Ir vėl periferijos žmogelis kulniuoja kitu, jam nurodytu adresu. Ne tokios didelės Širvintos, kad nerastum ko ieškai. „Sodros“ pastatas jau surastas, o jame jokios informacijos apie Vaikų teisių kabinetus. Kur? „Pagalvojau, kad ir vėl ne ten pakliuvau. O autobusas manęs nelauks kol aš šniukštinėsiu ir klausinėsiu kur? Kame ieškoti Vaikų teisių? Skambinu „Širviui“. Būkit geri, suraskit ir man praneškit kur dabar esti man reikalinga įstaiga. Ačiū“ Skambinęs žmogus prisistatė,pasakė iš kokios seniūnijos. Jo telefono numeris liko mūsų telefone. Galėsime kuo skubiau atsakyti, tačiau ir mes tik galime patvirtinti, kad skambinęs pilietis teisus. Užrašas Savivaldybės kabinetų lentoje byloja, kad 316, 318, 320 kabinetuose iki šiol dirba mažųjų teises atstovaujantys darbuotojai. Apsilankėme „Sodros“ pastate ir vėl teisus akylas rajono gyventojas-čia foje net neužsiminta apie ieškomą Vaikų teisių kabinetą. Įsitikinome pasimetusio piliečio teisumu. Pranešėme kur galima „Sodros“ pastate surasti jam reikalingus darbuotojus. Dabar jam ir kitiems klausiantiems kur tokia įstaiga, galėsime greičiau padėti. Eilinį kartą įsitikinta, kad ne visada galima tikėti tuo, kas parašyta.

***

Prezidento rinkimai, referendumai, Europarlamentarų rinkimai, susitikimai su kandidatais. Dar ir Europos diena tuo pačiu metu, tik spėk suktis ir spėk visur dalyvauti. Vienas renginys veja kitą. Europos dienos minėjimas prasidėjo nuo pat ryto puikios kavos puodeliu. Su malonumu priėmiau tokį tinkamą ryto pasiūlymą. Malonios mergaitės šypsojosi vaišindamos kvepiančiu gėrimu, kartu šypsojosi ir saulutė. Gera ryto pradžia. Ne veltui sakoma: negirk dienos be vakaro. Štai pavakarį jau kitos nuotaikos pranešimas. Skambinusioji klausia kaip suprasti, kuo tikėti? Skelbimu, kad susitikimas su kandidatais į Europos parlamentą vyks 16 val. rajono bibliotekos patalpose, ar bibliotekos svetainėje skelbiamų renginių informacija, kad tas pats renginys vyks 16 val. 30 min. O, pasirodo, jis įvyko 16 val. 17 val. jau buvo laukiama Lubio koncerto, nors vėl laikai nurodomi skirtingi. Koncertas gal ir gerai, bet moteris norėjo pasiklausyti kandidatų, juk ne už kalnų rinkimai, ką pasirinkti. Ką galima buvo jai atsakyti? Kavą gėriau aš ir džiaugiausi gražia priemone, o kitiems ne kava svarbiausia-rūpi mūsų visų ateitis, domisi politiniu gyvenimu, o čia va… Sugadino nuotaiką vakarinis skambutis. O kodėl buvo pakeistas laikas, kodėl vienur rašoma toks laikas, kitur kitas. Gal nenorima, kad gyventojai dalyvautų tuose susitikimuose? Tačiau jei atvyko kandidatai tai gal jie norėjo susitikti su rinkėjais, negi smagiau kalbėti tuščiai salei ar tik bibliotekos darbuotojoms? O gal ir nebuvo? – spėliojo moteris, netekusi galimybės išsiaiškinti kuris kandidatas vertesnis būti Europos parlamentaru nuo Lietuvos. Kodėl nesilaikoma iš anksto paskelbtos renginių eigos laiko pasiteirausime atsakingų asmenų. O dabar beliko susirūpinusiai moteriškei tik pasiūlyti susižinoti kas tame susitikime dalyvavo ir pasiklausti buvusių tame susitikime nuomonės. Tik toks patarimas.

Dėkojame besikreipiantiems į „Širvį“. Visada pasiruošę Jus išklausyti ir išsiaiškinti pasitaikančius nesklandumus, visada pasiruošę bendrauti. Ačiū. Kitame numeryje nagrinėsime gautą skundą apie ligoninės reanimacijos skyriaus darbą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*