Naujausios žinios

Tarybos mažuma nepritarė Administracijos direktorės 2015 m. ataskaitai (vaizdo įrašas)

Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje, vykusiame balandžio 28 d., Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė perskaitė praėjusių metų Savivaldybės administracijos veiklos ataskaitą. Ataskaitoje direktorė pabrėžė, kad naujai išrinktieji padėjo tašką politikai „taupom“ ir pradėjo „racionaliai, efektyviai ir tikslingai“ naudoti biudžeto lėšas.

Tarybos narys Vidmantas Mateika paklausė, kodėl neatsakoma raštu į gyventojų ir nevyriausybinių organizacijų pateiktus klausimus. Direktorė I. Baltušytė-Četrauskienė atsakė, kad į visus raštiškus paklausimus yra atsakyta teisės aktų nustatyta tvarka.

Po I. Baltušytės-Četrauskienės pateiktos 2015 m. ataskaitos pasisakė Tarybos narys Vytas Šimonėlis. Jis teigė, kad ataskaita jam sudarė įspūdį, kad  rinkiminės agitacijos metu pasisakė politikas. Ir pasiūlė nesigirti ne jų pačių nuveiktais darbais.

Visą V. Šimonėlio kalbą ir I. Baltušytės-Četrauskienės komentarus galite išgirsti vaizdo įraše.

„Už“  Savivaldybės direktorės pateiktą ataskaitą balsavo 12 valdančiosios daugumos tarybos narių,

6 Tarybos nariai susilaikė.

Administracijos direktorės ataskaitą galite perskaityti čia: Administracijos direktoriaus ataskaita už 2015 m.

Administracijos direktorės I. Baltušytės-Četrauskienės ataskaitos pateikimą ir Tarybos nario V. Šimonėlio pasisakymą galite pamatyti čia.

7 Comments on Tarybos mažuma nepritarė Administracijos direktorės 2015 m. ataskaitai (vaizdo įrašas)

 1. Keista antraštė. Na, nepritarė. Bet nieko nuo tai nepasikeitė. Ir ataskaitai buvo pritarta. Tai yra maža. Nieko nereiškianti mažuma. Budami valdžioje jie toli gražu neidealiai tvarkėsi.
  Spauda turi buti bešališka ir neįtakuoti skaitytojų nuomones tokiomis tendenciškomis antraštėmis. Jūsų pareiga infomuoti o ne formuoti.

 2. Staseli, tai trumpai ir aiškiai ir informuoja, kad mažuma nepritarė. Kur matot nuomonės formavimą? Yra geras posakis: norėsi tai ir prie stulpo prisikabinsi.
  Beje labai jau klaidelių daug, atidžiau rašykit, jei jau taip mėgstate komentuoti.

 3. Tai kad 8 klases tik savo laiku baigiau. Nespėjau pramokti. Aš ne Staselis, o Stasys. Atidžiau skaitykite komentatorių nikus. Nemėgstu familiarumo. Kaip žmones sako – mes kartu negėrėme ir net nemiegojome.

 4. Idomu, kieno valią vykdo Sirvis, nes paskutiniu metu pateikiama tik tendencinga informacija? Net pavadinimais formuojama isankstine nuomone. Labai liudna.

 5. Atsiprašau Stasy, jei Jums pasirodė familiaru. O kad nemiegojom ir kartu negėrėm tikra tiesa, visai negeriu ir su nepažįstamais nemiegu.

 6. Viskas tvarkoje:) Aš irgi negeriu. Nei su nežažįstamais, nei su pažįstamais. Atsiprašau, jau su klaidomis parašiau.

 7. Labai keista ataskaita, vos ne TSKP plenumo medžiaga apie rūpinimąsi liaudies gerove. Juk žinome, kad daug administracijos direktorės įsakymų buvo naikinama, kaip neteisėti, apie tai nei žodžio, o juk tai vienas iš kokybiško darbo rodiklių. Reorganizacija taip pat nelabai pavyko, vėl nei žodžio apie tai, kiek buvusių darbuotojų kreipėsi į teismą, kiek tokių bylų išnagrinėta, kokie rezultatai. Taigi, mano nuomone, atsistojo, pasigyrė, papilstė iš tuščio į kiaurą ir viskas. O kad į pareiškimus neatsako tai faktas, aš su tuo irgi susidūriau.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*