Naujausios žinios

Alytė Skeberienė: „Galbūt nesu tobula, bet aš laiminga! Ir Jums to linkiu!“

Alytė Skeberienė, Tarybos narė

Alytė SKEBERIENĖ

Jau kurį laiką jaučiu labai didelį „susidomėjimą“ mano asmeniu iš merės Živilės Pinskuvienės šeimai priklausančio laikraščio „Širvintų kraštas“. Todėl nutariau viešai padėkoti už nemokamą reklamą.

Priklausau opozicijai, „kitai barikadų pusei“, kaip ne vienas pasako. Tad, patekusi į Tarybą, tikrai žinojau, ko tikėtis ir laukti – dabartinės valdžios kovos su nepaklūstančiais būdai jau visiems žinomi.

Visai neseniai pasirodė kelios, neva skaitytojų nuomonės, kurias perskaičius net nekilo abejonių, kas jas rašė arba kieno, galbūt, paliepimu jos buvo parašytos, nes tekstas tendencingas, pagiežinga rašliavos maniera nesikeičia. Jau net neminėsiu, kaip buvo iškraipytas mano pasisakymas Tarybos posėdžio metu, paliksim tai aiškintis aukštesnėms instancijoms. Be kita ko, tuose tekstuose buvo kalbama ir apie mano išsilavinimą. Matyt, mano pačios pastangomis įgytas ir bakalauro, ir magistro laipsnis kažkam labai kliūna. Ir aišku kodėl. Juk mokslus baigiau pati, į paskaitas už mane niekas nevaikščiojo, egzaminų nelaikė, diplomų nepirko. O ir tai įrodantys dokumentai niekur nedingo iš mokymosi įstaigų archyvų.

Dabar susirūpinta mano asmenine paskyra socialiniuose tinkluose. Daug keliauju, o ir viena iš mano darbo sričių yra susijusi su turizmu, tad skatindama keliauti, atrasti naujas šalis, įdomias vietas, vis pasidalinu savo kelionių įspūdžiais. Jau kurį laiką dalinuosi savo įspūdžiais iš kelionės po Transilvaniją. Kelionė buvo netrumpa, aplankytų vietų nemažai, tad įspūdžiai sugulė jau ne į vieną dalį. Rodos, jokio kriminalo. Deja. Šį kartą užkliuvo vienoje iš nuotraukų užfiksuotas lietuviško mineralinio „Vytautas“ butelis. Kodėl? Ogi todėl, kad savo mineralinį vandenį bendrovė papuošė naujomis etiketėmis: „Po kavos“, „Po kraujo davimo“, „Po maisto“, „Po pirties“, „Po sekso“, „Po sporto“ bei „Po vakarėlio“. Šios mano kelionės aprašyme yra nuotraukų su įvairiais šito mineralinio buteliukais, bet dėmesys atkreiptas tik į vieną – „Po sekso“. Čia jau „etiketo ir protokolo žinovai“ tuoj pat imasi gvildenti klausimą, kas viešam asmeniui dera, o kas – ne. Taigi žinokit, pasak „etiketo ekspertų“, gerti mineralinį, ant kurio puikuojasi tokia etiketė – nedera, net į ranką jo imti negalima. Pamatysit parduotuvėje, bėkit kaip nuo maro.

Straipsnyje taip pat be kita ko užsimenama apie kai kurias personas, šokusias ant stalų. Apie vieną tokią esu girdėjusi ir iš širvintiškių, bet tuose jos šou nesu dalyvavusi, tai negaliu nei paneigti, nei patvirtinti. Šis mano komentaras ne apie tai.

Laikraštis labai susirūpino viešo asmens įvaizdžiu. Tik kai kokio nors rajono vadovo pusnuogės nuotraukos iš kurorto pasklinda ne tik asmeniniuose socialiniuose tinkluose, tai šis laikraštis „kriminalo“ nemato, viešo asmens įvaizdžiu nesusidomi, straipsnių nerašo. Juk tai tik „nepriekaištingų linijų“ demonstravimas. Kai laikraštyje paviešinama rajono vadovo, smūgiuojančio konkurentui į tarpkojį, nuotrauka, tai irgi tinka viešam asmeniui. Paplokim! Pasijuokim! Juk taip šmaikštu!? Kur būna tada nukreipti Jūsų, „etiketo, protokolų ir moralės žinovų“, žvilgsniai? Ar kai dirbama pagal dvigubus standartus, akis skuduru užsirišat?

Kodėl atkreiptas dėmesys būtent į šitą mineralinio butelio užrašą, belieka tik spėlioti. Matyt, tai kažkam aktuali dabarties, ateities, o gal praeities tema. Gaila, kad mineralinio tokiu pavadinimu bendrovė negamino senais laikais, nes, kaip sako širvintiškiai, mūsų Spadviliškyje jis būtų buvęs labai paklausus. Ir ne tik Spadviliškyje. Matyt, patvirtindami mano mintį, kad jis tinka visiems gyvenimo atvejams, šitokio mineralinio buteliukai puikavosi ant stalų net Tarybos posėdžio metu. Bet posėdis gi ne kelionė, čia galima :) .

Kol kas galiu tik padėkoti „Širvintų kraštui“ už jų nuomones, publikacijas, komentarus ir nemokamą reklamą. Ir toliau su šypsena lauksiu naujų „žinių“ ir galiu patikinti, kad savo pamąstymus į kiekvieną Jūsų rašliavą pateiksiu visuomenei „Krašto naujienose“, „Širvyje“ bei socialiniuose tinkluose, nes Jūsų laikraštis niekuomet nebuvo man nei padorumo, nei žurnalistų etikos pavyzdžiu.

Galbūt aš nesu tobula, bet aš laiminga! Ir Jums to linkiu.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*