Naujausios žinios

G. Kotovos istorija su laiminga pabaiga

VALDA PATINSKIENĖ

Straipsnis buvo išspausdintas  sausio 24 d. laikraščio „Širvis“ 3-ame šių metų numeryje

Prieš mėnesį, tačiau jau pernai, lankiausi pas ponią Genovaitę Kotovą, nes telefonu pranešė, kad minėtoji Medžiukų gyventoja šąla namuose ir neturi maisto. Gaila, tačiau pranešimas pasitvirtino. Kai pati įsitikinau, jog padėtis tikrai apgailėtina, susitarėme su Jauniūnų seniūnijos seniūnu R. Jasevičiumi dėl būtinos pagalbos. Pagalbos reikėjo ne tik Genovaitei, bet ir jos šuneliui. Jis badavo kartu su šeimininke. Rūpėjo, nes būtų keista, jei XXI a., ir dar artėjant Kalėdoms ir Naujiems metams, savo namuose sušaltų žmogus.

Visai neseniai vėl suskambo telefonas, iš kito rajono krašto klausė, ar kas nors padėjo medžiukietei. Siūlėsi priimti moteriškę savo namuose peržiemoti. Tad galiu informuoti jautrius, nuoširdžius gelbėtojus, kad Genovaitę Kotovą seniūnas nugabeno į Širvintų ligoninės Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių.

Aplankiau Genovaitę ligoninėje. Ji soti, šypsosi, tik rūpinasi, ar niekas nesilanko jos bute. „Nors čia gerai, gavau vaistų, sustiprėjau, tačiau norisi namo. Dėkoju seniūnui už pagalbą ir rūpestį. Grįžusi vėl kreipsiuosi į jį dėl malkų. Jei padėjo dabar, gal padės ir ateityje,“ – džiaugėsi senolė. Iki šiol jos niekas neaplankė. Užtikrinau, jog butą kaip paliko, taip ir ras. O kai Genovaitė paklausė apie šlampančią buto sieną, nežinojau ką pasakyti. UAB „Širvintų šiluma“ atstovas tada, gruodžio mėnesį, žadėjo atvykti ir nustatyti dėl ko šlampa išorinė buto siena, tačiau dar tokio vizito nebuvo. Gal laukia, kada savininkė grįš iš ligoninės.

Šiuo metu Genovaitė Kotova žiemos dienas leidžia Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje ir dėkoja visiems, jai padėjusiems.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*