Naujausios žinios

Gražiausia pasaulio klumpė

Mane nustebinti yra labai sunku (tipo senas, daug matęs, niekas nebeįdomu), bet šiandien aš buvau pritrenktas netikrąją to žodžio prasme.
Apie plačialapes klumpaites esu skaitęs visokiausių liaupsių: gražiausia, nuostabiausia, pasakiška ir t.t… Tiesą pasakius, mislijau, kad autoriai biski perdeda, pagražina – pamanyk tik paprasta orchidėja ir tiek.
Šiandien nutariau pamatyti jas savo akimis (labai labai dėkavoju kolegai už informaciją! ). Braidžiau gerą pusvalandį po drėgną lazdynyną skendintį pakalnučių aromate, prisagstytą geltonų burbulių ir keistų visiškai be chlorofilo augaliukų – lizduolių.
Ir tada pamačiau jas.. Žodžiu, pusvalandį sedėjau netekęs amo, pasidariau asmenukę (kaip tikra mergaitė, žinau, kad sūnui dabar gėda skaityt) ir pradėjau galvoti, kaip tokį grožį įamžinti. Valandą laiko meditavau tarp šių nuostabių didžiulių (iki pusmetrio aukščio, su kumščio dydžio žiedais) augalų. Atsiimu viską, ką blogai apie jas pagalvojau – nuo šiol jos man yra number 1.
Būčiau ir dar ilgiau tupėjęs, bet nuo uodų įkandimų mano fizionomija pradėjo panešėti į Kvazimodo veidą, o ir šviesa pasidarė bais įkyri. Reiks dar kitada užsukti kitu paros metu ir su kita nuotaika su jomis pabendrauti.

Mariaus Čepulio fotoklajonės

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*