Naujausios žinios

Kalėdinė staigmena aktyviausiems skaitytojams

Redakcija „Širvis“ nuo susikūrimo pradžios stebėjo, kaip aktyviai skaitytojai komentuoja straipsnius. Atlikę tyrimą, pastebėjome, kad, vos pasirodžius straipsniui, aktyviai komentuoja skaitytoja „akvile“, iš peties kritikuoja ir taiklių pastabų pažeria „stasys“, o portalo „Širvis.lt“ socialiniame tinklalapyje „Facebook“ paskyroje aktyviausiai straipsnius komentuoja ir jais dalinasi skaitytoja Česlava Jurkūnienė.
Artėjant šv. Kalėdoms, „Širvio“ redakcija nusprendė pradžiuginti savo aktyviausius skaitytojus ir jiems padovanoti laikraščio „Širvis“ prenumeratą vieneriems metams. Tad maloniai prašome skaitytojų „stasys“, „akvile“ ir Česlavos Jurkūnienės tel. 8 677 25 850 arba el. paštu andzelika@sirvis.lt iki gruodžio 25 d. atsiųsti savo vardą ir pavardę bei adresą, kuriuo išsiųsime prenumeratą.

Ačiū, kad esate kartu su mumis!

„Širvio“ redakcija

5 Comments on Kalėdinė staigmena aktyviausiems skaitytojams

  1. pukiu. Dekoju labai. O PDF formato prenumeratos nebus? Esu popieriniu leidiniu priesas, myliu gamta.

  2. Labai maloniai nustebinot, nuoširdus Ačiū. Tai pirmoji kalėdinė staigmena man, tikiuos ne paskutinė.
    O „ŠIRVIUI“ artėjančių švenčių proga noriu palinkėti ilgų gyvavimo metų, gausaus skaitytojų rato, įdomių temų ir svarbiausia išlikite teisingi ir ištikimi savo principams ir sąžinei. Gerų ir gražių švenčių Jums visiems.

  3. Pastebėjimas- tai kad FB p.Ceslava vienintelė komentuotoja, tai kad ji aktyviausia…kažin….

  4. 2 as – KN naglai skelbiasi, kad jie skaitomiasi rajone, o FB kiek jas komentuoja? 2-3? Zmones nenori identifikuotis, laikai žinai, neramus…

  5. Neužilgo startuos Širvio naujienlaiškis. Kartą per savaitę visi pageidaujantys gaus laišką su praėjusios savaitės populiariausių straipsnių santrauka ir nuorodomis bei ateinančios savaitės planuojamais renginiais Širvintose.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*