Naujausios žinios

Kalėdų senelis aplankė Avižonių krašto bendruomenės vaikučius

 

Gruodžio 29 dienos popietę Kielių, Avižonių, Puorių, Kantrimiškio kaimuose gyvenantys vaikai, mažesni lydimi tėvelių, senelių, vyresni ir vieni, rinkosi Avižonių krašto bendruomenės namuose. Buvo smalsu, ar tikrai ateis Kalėdų senelis, kaip buvo rašyta kvietime, kurį, dar prieš Kalėdas, Kalėdų senelio pagalbininkai atnešė į namus.

Avižonių krašto namuose gausiai susirinkusius vaikus ir juos atlydėjusius tėvelius bei senelius  sveikino nykštukai (Ramunė Savickienė, Sigitas Gelažauskas ir Milda Lapinskaitė), kurie pasekė pasaką apie senelės (Danguolės Lapinskienės) ir senelio (Jono Sakalo) iškeptą Pagranduką (Loreta Paliukėnienė). Vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo Pagranduko  nuotykius miške., kur jį norėjo suėsti kiškis (Ugnė Savickaitė), vilkas (Gražina Zajančkauskienė), meška (Algirdas Dambrauskas) ir lapė (Dovilė Janukaitienė). Bet Pagrandukui pavyko susitarti su žvėrimis ir prikalbinti kartu ieškoti Kalėdų senelio. Padedami vaikų Pagrandukas su miško žvėreliais įminė mįsles ir taip išsklaidė piktosios raganos burtus. Ir tik tada pro langus  pamatė per sodą atklampojantį Kalėdų senelį (Vidmantas Mateika) su dideliu maišu dovanų.

Kalėdų senelis su vaikais šoko, žaidė žaidimus, o  kai pavargo kiekvienam įteikė po saldžią dovanėlę, kurias padėjo įsigyti renginio rėmėjai Andriejus Boritko ir Vidmantas Mateika.

Išvykus Kalėdų seneliui lankyti kitų vaikų Avižonių krašto bendruomenės namuose vaikai dar ilgai šurmuliavo, dalinosi įspūdžiais, vaišinosi skanėstais ir skania arbata., kuriuos paruošė bendruomenės  tetos.

Avižonių krašto bendruomenė

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*