Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 105 gaisrai ir buvo atlikti 43 gelbėjimo darbai.

Gruodžio 12 d. gautas pranešimas, kad Kernavės sen., Kernavės mstl., Šilo g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą, iš gyvenamojo namo veržėsi dūmai- atvira liepsna degė namo rūsio patalpos. Gaisro metu apdegė ir buvo sulietos gesinant gaisrą gyvenamojo namo rūsio patalpos.

Gruodžio 14 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų k., Draugystės g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė gyvenamojo namo vidus. Iki atvykstant ugniagesiams, iš gyvenamojo namo buvo išvestas namo viduje buvęs žmogus. Gaisro metu išdegė gyvenamojo namo kambarys, apdegė visi jame buvę daiktai, apdegė pastato konstrukcijos.

Gruodžio 18 d. gautas pranešimas, kad magistraliniame kelyje Panevėžys- Vilnius, ties 94 kelio kilometru, kilo gaisras automobilyje. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė lengvasis automobilis BMW. Gaisro metu išdegė priekinė lengvojo automobilio dalis.

 Gruodžio 19 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Jauniūnų k., Senojoje g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą degė gyvenamojo namo perdanga ir siena. Gaisro metu apdegė gyvenamojo namo perdanga, siena, gesinant gaisrą buvo sulietos namo patalpos.

Gruodžio 20 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Bajorų k., Bajorų g. kilo gaisras pirties pastate. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė pirties pastatas. Gaisro metu apdegė pirties pastato stogas, išorė ir vidaus patalpos su viduje buvusiais daiktais.

Gruodžio 22 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Širvintų k., Zibalų g. įvyko autoįvykis, gali būti prispaustų žmonių. Atvykus į vietą, lengvasis automobilis Audi 80 buvo nuvažiavęs nuo kelio ir atsitrenkęs į medį, prispaustų žmonių nebuvo.

Gruodžio 26 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Nepriklausomybės a. kilo gaisras daugiabučio gyvenamojo namo dūmtraukyje. Atvykus į vietą, buvo užgesinti gyvenamojo namo dūmtraukyje degę suodžiai.

Gruodžio 27 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Kielių k., Alyvų g. greitosios medicinos pagalbos darbuotojams reikalinga pagalba pernešant sunkiasvorį ligonį. Atvykus į vietą, buvo suteikta pagalba, ligonis padėtas pernešti ir įkelti į greitosios pagalbos automobilį.

Gruodžio 28 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Vilniaus g. 53 name reikalinga pagalba policijos pareigūnams, patenkant į daugiabučio gyvenamojo namo vieną iš butų. Atvykus į vietą, buvo patektą į butą, į vidų įleisti policijos pareigūnai.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*