Naujausios žinios

Klasikos koncerte skambės Dostojevskio mintys ir Nino Rota muzika

„Meilė yra lobis, toks didelis gėris, kad ja galite išpirkti visą pasaulį ir išpirkti ne tik savo, bet ir kitų nuodėmes“, – taip sako vienas iš F. Dostojevskio romano „Broliai Karamazovai“ herojų.

Klasikinius romansus ir dainas harmoningai papildo didžiųjų literatūros ir kino klasikų Fiodoro Dostojevskio, Levo Tolstojaus, Alejandro Jodorovskio ir kitų autorių mintys apie meilę ir grožį. Koncertą Molėtų kultūros centro salėje spalio 9 d. pristato tarptautinė komanda, tai – meno vadovas, sėkmingų klasikos šou autorius ir operos tenoras Donato Ravini ir prodiuserė, vedėja Vigailė Karpavičiūtė.

Donato Ravini

Donato Ravini

„Skoninga, gražu, prasminga ir nuoširdu. Kuriat tikrus stebuklus“, – po koncerto jausmais dalijosi vienas klausytojas.

Kūriniai D. Ravini programoje atsiduria neatsitiktinai: remdamasis savo menininko skoniu ir galvodamas apie emocijas, kurias kartu su kitais artistais perduos publikai, vadovas atsakingai juos suveria tarsi juvelyras brangų vėrinį. Jis taip pat parengia specialią prezentaciją, kuri yra vertinga ir primena įdomius faktus apie klasikinės muzikos kūrėjus, taip pat tekstus iš kino filmų, citatas iš romanų, kurių dėka koncertas tampa vientisas ir unikalus meno kūrinys. Klasikinis šou pristatomas nuostabioje aplinkoje, ir publikos emocijos pasiekia euforiją.
Koncerte pasirodo solistė Dovilė Kazonaitė ir pianistė Rūta Blaškytė. Molėtuose skambės ir lietuvių autorių kūriniai.

Dovilė Kazonaitė

Dovilė Kazonaitė

Renginys yra nemokamas, vietų rezervacija telefonu 8 615 89 669.

SAUGUMAS. Koncerto svečiai bus sodinami laikantis LR rekomendacijų ir reikalavimų, kad būtų išvengta rizikos užsikrėsti Covid-19 virusu.

Daugiau apie artistus: http://moletaikultura.lt/renginiai/

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*