Naujausios žinios

Medžiukuose atidarytas naujas sporto kompleksas

Trečiadienį, nepaisant lietaus, prie buvusios pradinės mokyklos pastato rinkosi medžiukiečiai. Kas slėpėsi palapinėje, kas po skėčiais, tačiau nuotaika buvo pakili, pro sporto aikštės ažūrinę tvorą matėsi nauja raudona sporto aikštės danga. Tai sporto kompleksas, kurį finansavo Europos Sąjunga 80 procentų ir rajono Savivaldybė prisidėjo 20 procentų statybos darbų vertės. Paaugliams labai rūpėjo pirmiems palakstyti aikštėje. Tačiau prieš tai turėjo būti iškilmingas naujo sporto komplekso atidarymas. Kai susirinkusieji plojimais palydėjo kaspino perkirpimą ir patraukė į mokyklos buvusią salę pasiklausyti tai progai surengto koncerto, vaikai jau mėtė kamuolius į naujus krepšinio krepšius, mažieji suposi supynėse, karstėsi prie jiems skirtų įrenginių. Nebaisus nei lietus. Mamos su tėčiais taip pat buvo šalia saugodami mažuosius, kad jie nesusipeštų vienu metu norėdami pasinaudoti tuo pačiu įrenginiu. Plačios šypsenos puošė visų veidus. Jau tai rodo, kad sporto kompleksas buvo labai reikalingas ir labai laukiamas. Bendruomenės pirmininkui Renatui Kasparui pavesta pakloti taką trinkelėmis iki komplekso sporto aikštės. O dabar teks nuspręsti, kur bus raktas nuo aikštės vartų. Nauja, graži sporto aikštė turi būti prižiūrima. Niekas neskirs nei sargų,nei valytojų. Tai pačių medžiukiečių rūpestis ir atsakomybė.Tikiu, kad taip ir bus ne tik dabar, bet visą laiką.

Tiems, kas atėjo į salę, padėkos ir sveikinimo žodį tarė bendruomenės pirmininkas Renatas Kasparas. Koncertą vedė ir solo dainavo Medžiukų lakštingala Silvija Kasparaitė. Komplekso atidarymo proga pasirodė ir buvusi Širvintų kultūros centro Medžiukų filialo meno vadovė Joana Kasparienė. Ji akompanavo Silvijai ir kartu duetu padainavo. Toliau koncertą tęsė „Midnight train“ (Vidurnakčio traukinys) grupė. Grupės vadovas Julius Petrovskis. Smuiku grojo Gražina, gitara Andrius, mandolina Lukas. Kaip papasakojo grupės vadovas, jie visi geri draugai. Nuo 2013 metų netikėtai susitikę pas bendrus pažįstamus, pradėję groti ir dainuoti – groja ir dainuoja iki šiol. Juos kviečia groti į vestuves, nekomercinius vakarus, festivalius. Groja baruose. Po tokio užvedančio koncerto įsismaginusius susirinkusius bendruomenės pirmininkas pakvietė pasivaišinti: „Nebūčiau aš kareivis, jeigu jūsų nepavaišinčiau kareiviška koše.“

Smagus pasitaikė lietingas trečiadienis Medžiukuose: gyvenvietėje atidarytas naujas sporto kompleksas, suorganizuotas įdomus koncertas, pasivaišinta gardžia kareiviška koše. Ko daugiau reikia? Tik pradėti sportuoti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Sąlygos tam puikiausios.

Nuotraukos autorės

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*