Naujausios žinios

Mieste duris atvėrė naujas žaidimų kambarys

Andželika Bagočiūnienė

Visada idėjų pilnos ir veiklos nebijančios bendramintės

Širvintų mieste šilto birželio penktadienio popietę atidarytas dar vienas mūsų mieste žaidimų kambarys svajingu pavadinimu „Sapnas“. Kambario iškilmingo ir išdykusio atidarymo metu šmėžavo jau ne kartą mūsų rajono šventėse sutikti personažai bei matyti veidai. Papasakoti apie šio kambario atidarymo idėją bei išskirtinumą paprašėme asociacijos „Širvintų tėvų ir vaikų klubas“ vadovę Liliją Serekpajevienę.

– Kam kilo idėja įrengti žaidimų kambarį?

– Kalbant apie tai, kam kilo idėja, visų pirma reikėtų prisiminti daugiau nei prieš metus man kilusią idėją rašyti projektą, kurį inicijavo Širvintų rajono vietos veiklos grupė. Kartu su asociacijos narėmis Vilma ir Aušrine kibome į darbus. Taip atsirado projektas „Renginių ir švenčių verslo organizavimo įkūrimas“, buvo daug naktinio darbo, nes diena per trumpa, vėliau man teko daug mokytis, konsultuotis, pildyti ir taisyti įvairius dokumentus.

Mūsų darbas nebuvo veltui, gavome finansavimą, tai nereiškia, kad darbas baigtas. Teko dar labai stipriai dirbti, nes tam, kad pasiektume galutinį rezultatą ir įvykdytume įsipareigojimus, turime turėti ir savo lėšų arba skolintis, nes finansavimas realiai padengia maždaug pusę visų patiriamų ir su projektu susijusių išlaidų.

Pradėjus įgyvendinti projektą, pamatėme, kad tai, ką mes įsigijome ir ketiname įsigyti, galėtų puikiai tikti žaidimų kambariui. Labai džiaugiuosi, kad šitą idėją palaikė mano vyras Darius ir Asociacijos narė Vilma Lisauskienė, tai žmonės, su kuriais petys petin labai daug dirbome, kad pasiektume savo tikslą. Esu labai dėkinga nuoširdžioms, rūpestingoms ir puikiai savo darbą išmanančioms Širvintų r. VVG darbuotojoms Vitai ir Ritai. Stebiuosi, kaip jos nepavargo nuo mano skambučių ir klausimų ir kiekvieną kartą maloniai stengėsi patarti ir padėti. Kiekvienas asociacijos „Širvintų tėvų ir vaikų klubas“ narys ir jų šeimos narys yra prisidėjęs prie šios veiklos, nei vienas neatsisakė padėti, tad ačiū merginoms Oksanai, Laurai, Dovilei, Ainei, Jolantai, Rasai, kurios yra kartu ir prisideda pagal savo galimybes, taip pat ačiū ir jų vyrams už pagalbą ir kantrybę. Su šia komanda praeitais metais sėkmingai organizavome dvi vaikų vasaros stovyklos pamainas, tai patikimi darbštūs žmonės, su kuriais galima daug nuveikti.

web.106107032_276560006761753_6027960172517755572_n

– Tai kokiomis lėšomis buvo įrengtas „Sapnas“?

– Žaidimų kambarys buvo įrengtas mūsų asmeninėmis ir sunkiu darbu uždirbtomis lėšomis, neturėjome ir kol kas neturime jokių rėmėjų, planavome užbaigti kambario įrengimą anksčiau, tačiau karantinas pakoregavo planus, o patalpų nuoma jau pradėjo „kapsėti“, tad teko atidėti visus darbus į šalį ir skubiai įrengti žaidimų kambarį.

– Kodėl „Sapnas“?

– Pavadinimą bandėm galvoti turbūt daugiau nei mėnesį, tik gimus kambario idėjai. Klausėm savo šeimos narių, kas jiems gražu, buvo variantai Svaja, Svajonė, Laimė, Džiaugsmas, Linksmutis ir kt., tačiau, kai atėjo laikas apsispręsti, per 10 min. su Vilma atmetėm visus variantus ir palikom SAPNĄ, nes sapne viską gali, svajoti, žaisti, skraidyti, džiaugtis ir jaustis laimingas, o jeigu aplanko košmaras, tu tiesiog pabundi ir gyveni toliau.

– Ar nebijojote atidaryti antro žaidimų kambario, kai pirmasis žaidimų kambarys „Pipiras“ Širvintų mieste nepateisino lūkesčių ir finansiškai nuostolingas?

– Jeigu bijotume, tai nieko ir nedarytume. Žinoma, kad rizika didelė, mes nežinome, kaip bus, tiesiog stengiamės nuoširdžiai dirbti, pasiūlyti kokybiškas paslaugas. Rizikuojame ir tikime, kad žaidimų kambarys bus įdomus ir patrauklus. Darome tai, kas mums įdomu. Po metų galėsime pasakyti, ar buvo verta rizikuoti, ar pasiteisino mūsų viltys ir investicijos.

– Kokios pramogos numatomos kambaryje?

– Šiuo metu žaidimų kambaryje vaikai gali žaisti prie edukacinių sienelių, ten daugybė smulkių užduotėlių ir galvosūkių, turime įvairių stalo žaidimų, judresniems vaikams įrengėme laipiojimo sieną, sporto sienutę, sūpynes, virves. Taip pat turime lazerinius šautuvus, šiam žaidimui reikia nors nedidelės komandos. Netrukus ketiname įsigyti čiuožyklą, burbulinio futbolo kamuolius. Žaidimų kambaryje dirba mini baras, čia galima paskanauti spragėsiais, ledais, ledų kokteiliais, cukraus vata, gaiviaisiais gėrimais. Tėveliams galime pasiūlyti gardžios kavos. Turime atskirą patalpą su stalais ir kėdėmis, kur galima rengti privačią šventę, seminarą, mokymus. Turime dar idėjų ir minčių, kaip plėsti ir tobulinti žaidimų kambario veiklą. Geriausi mūsų vertintojai yra mūsų lankytojai, į kurių norus mes stengiamės įsiklausyti ir pagal galimybes išpildyti. Papildomai galime išnuomoti didelį batutą, mobilią pirtį, mobilų kubilą, muilo burbulą mašiną, o aktyviam poilsiui ant vandens galime pasiūlyti irklentes ir baidares.

web.106113565_740236100137392_423998719079852312_n

– Ar žaidimų kambaryje švenčių metu yra galimybė užsakyti animatorių, šventės temą ar kažką savito, išskiriančio jus nuo kitų žaidimų kambarių?

– Už papildomą mokestį galima užsakyti savo šventei animatorius, aptarti programą, pasiūlyti personažus, kurie linksmins ir užims vaikus ir suaugusius.

– Tėvelius domintų kainos, ar jos nesikandžioja?

– Viena valanda vaikui žaidimų kambaryje „Sapnas“ kainuoja 3 eurus, tėveliai gali būti kartu arba, užpildę specialią formą, palikti vaikutį vieną. Vyresnieji žaidimų kambaryje gali žaisti su virtualios tikrovės akiniais, kaina nuo 3 eurų. Kainos tikrai nesikandžioja, kainoraštį sudarinėjome atsižvelgdami į nedidelio miestelio žmonių pajamas ir galimybes, jeigu norite tuo įsitikinti, tiesiog užsukite pas mus išgerti puodelio kavos.

Visais rūpimais klausimais galite kreiptis į mane arba į žaidimų kambario administratorę Vilmą Lisauskienę. Rašyti mums galite feisbuko socialiniame tinkle, paskyroje Širvintų tėvų ir vaikų klubas arba https://www.facebook.com/Nuomatault-Renginiu-organizavimas-Pramogu-nuoma-111805156935284/?ref=bookmarks el. paštu: nuomatau24@gmail.com

– „Sapnas“ ieško talkininkų?

– Šiuo metu ieškome jauno žmogaus, darbštaus, sąžiningo, lengvai bendraujančio, norinčio savanoriauti arba atlikti praktiką žaidimų kambaryje. Darbo pobūdis: 4 darbo valandos nuo 13.00 iki 17.00 val., galimas darbas vakarais ir savaitgaliais (pagal poreikį), pagalba prie baro, vaikų užimtumas, kruopštus mokėjimas susitvarkyti po švenčių, gebėjimas sukurti personažo vaidmenį. Laukiame norinčiųjų išbandyti savo jėgas, kreiptis tel. Nr. 8 625 61 061.

Teko apsilankyti šiame žaidimų kambaryje su būriu vaikų nuo 2 iki 15 metų ir galiu tik patvirtinti Lilijos žodžius, kad įvairaus amžiaus vaikai randa sau užsiėmimą ir susidomėjimą viena ar kita veikla. Mažyliai užtrunka prie kūrybinės sienelės, vyresni turi kur pasikarstyti, pasisupti ar palaipioti, o paaugliai užsižaidžia virtualioje realybėje. Šaunu, kad nedideliame miestelyje atsiranda vis daugiau pramogų vietų vaikams. Linkime „Sapnui“ ilgų gyvavimo metų!

Asociacijos „Širvintų tėvų ir vaikų klubas“ vadovę Liliją Serekpajevienę kalbino Andželika Bagočiūnienė

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*