Naujausios žinios

Pasaulinių žurnalų dėmesio sulaukusi Rugilė: mados pasaulis išmokė meilės sau

Fotomodelis Rugilė Tuškevičiūtė

Vos prieš mėnesį startavusi grožio pasaulyje Rugilė užtikrintai kyla aukštyn. Šiandien kuklios provincijos merginos sąskaitoje penki pasauliniai mados žurnalai: keturiuose žurnaluose BRAND MODEL MAGAZINE nuotraukos ir viena nuotrauka pateko net į PRESTIGE MODELS MAGAZINE žurnalą.

Rugilės aplinkiniai teigia, kad po tokio sublizgėjimo mados pasaulyje mergina nė kiek nepasikeitė. Ji gyvena tą patį paauglės gyvenimą: mokosi, leidžia laiką su draugais, padeda šeimai darže ir namuose. Ką apie savo taip staiga pasikeitusį gyvenimą galvoja pati mergina? Kokie jos gyvenimo tikslai? Apie tai ir kalbamės su fotomodeliu Rugile Tuškevičiūte iš mažo ir jaukaus miestelio – Musninkų, įsikūrusio Kernavės kaimynystėje ir šiemet pelniusio Mažosios kultūros sostinės vardą.

web.119006167_157520999368833_3991403591185079722_o

– Savo modelio veikloje jau turite penkis patekimus į pasaulinius mados žurnalus, stulbinančias fotosesijas, ar tai išpildžiusi mergaitės svajonė?

– Neneigsiu, yra malonu ruoštis fotosesijai. Tas jausmas, kai esi puošiama – jis tobulas. Kaskart nežinai, kaip atrodysi, bet mūsų modelių namų stilistės turi puikų skonį ir visada paryškina modelio gražiausius bruožus. Visada labai džiaugiuosi jų darbu, nes dar niekada nesijaučiau tokia graži, kaip jaučiuosi po procedūrų.

Vėliau pasimatuoji suknelę ir išties jautiesi kaip princesė. Tik fotosesija nėra toks princesiškas darbas, kaip gali pasirodyti vartant nuotraukas. Čia reikia kantrybės ir ištvermės. Patikėkite, nėra lengva kelias valandas vykdyti paliepimus. Tiesa, maniau, kad susidraugauti su aukštakulniais bus sunkiau, bet kažkaip buvo paprasta. Nors vėlgi, negaliu meluoti, kad nesidžiaugiu juos nusiavus.

Turiu pripažinti, kad ne viskas, kuo esu aprengiama, man patinka. Kartais ir nuotraukose sau nepatinku. Bet suprantu, kad tai mano darbo dalis ir turiu gerbti visos komandos darbą.

web.119065849_1263318330679773_8069606035896366057_o

– Kas yra sunkiausia fotomodelio karjeroje?

– Man sunkiausia yra duoti interviu. Turi apgalvoti kiekvieną žodį. O ir nemėgstu reklamuotis. Bet va ir vėl – pasakė, kad reikia. Juk negali pavesti komandos.

– Kaip tinkamai pagauti savo sėkmės paukštę?

– Bandydami naują veiklą, niekada nežinome, kaip viskas pasisuks. Bet aš manau, kad jaunam žmogui ypatingai reikia išbandyti kuo daugiau veiklų. Patys pagalvokite, kaip nebandžius gali žinoti, kas patinka arba nepatinka?

Labai svarbu nebijoti nesėkmių. Jos duoda patirties ir supratimą, kaip elgtis kitą kartą.

O pagavus sėkmės paukštę, labai svarbu ją puoselėti ir nuoširdžiai stengtis.

web.119259703_1266788153666124_7780536170876273355_o

– Kaip pasikeitė aplinkinių požiūris į jus?

– Pirmiausia, tai mano gyvenime atsirado kreipinys į mane „Jūs“. Dar vis prie jo pratinuosi. Kartais jaučiu smalsius žvilgsnius. Kartais sulaukiu ir klausimų. Draugės pagiria nuotraukas, kad gražiai atrodau. Malonu sulaukti linkėjimų. Mūsų miestelyje labai geranoriški žmonės.

– Atskleiskite, kaip virsti iš pelenės princese?

– O jūs matėte, kaip princesės bulves kasa ar daržą ravi? Galiu parodyti (juokiasi). Manau, kad kiekvienai mergaitei svarbu jaustis gražiai. Tą suteikia fotomodelio veikla.

Aš esu įsitikinusi, kad kiekviena mergaitė gali tapti princese. Žinoma, tam reikia nemažai pastangų. Privalai rūpintis savo išvaizda, įvaizdžiu. Svarbiausia, neužmiršti savęs palepinti. Kai pasipuoši, jautiesi tvarkinga ir graži.

Šiemet jau esu tikra gimnazistė. Tad dar rimčiau turiu mokytis, kad pasiekčiau vieną iš savo tikslų. Noriu tapti gydytoja. Ir čia net nesitikiu gerų pažymių „už gražias akis“. Mokausi.

Esate tituluojama, kaip perspektyvus fotomodelis, ką asmeniškai jums tai reiškia?

– Kiekvienas pripažinimas yra malonus. Ir visai nesvarbu, ar tu pozuoji, ar kažką gamini. Svarbiausia jaustis reikalinga. Ir būti naudinga.
Jei man pavyks savo pavyzdžiu įkvėpti bent vieną mergaitę siekti savo tikslų – būsiu laiminga.

web.centrofotostudija_0395

– Būnant modelių tenka daug ko atsisakyti, ar visa tai to verta?

– O taip. Ne toks jau ir paprastas princesės, kaip jūs vadinate, gyvenimas. Dabar turiu griežčiau planuotis savo laiką, nes kitaip niekur nesuspėčiau. Tenka atsisakyti kai kurių pramogų. Kai mano draugai linksminasi kartu, man kartais tenka dirbti – pozuoti.

Privalau galvoti kuo maitinuosi, kad veidas atrodytų gražiai. Galiu drąsiai teigti, kad ši veikla paskatino kitaip pažvelgti į save, rūpintis savimi ir net pamilti save. Todėl esu tikra – buvo verta žengti šį žingsnį.

– Kokie jūsų ateities planai mados pasaulyje?

– Būtų smagu patekti į žurnalo „Vogue“ puslapius. Tai būtų didžiulis pripažinimas. Šis žurnalas daro didelę įtaką mados pasauliui. Tai vienas savo srityje gerbiamiausių žurnalų, turintis gerą vardą modelių, mados dizainerių ir fotografų tarpe. Į jį patekti svajoja visi modeliai.

O kol ten pateksiu, daug dirbsiu, fotografuosiuos, mokysiuos bei sieksiu įgyvendinti savo ir kitas svajones.

– Esate labiau miesto ar kaimo vaikas?

– Esu kaimo vaikas. Gimiau ir augau vienkiemyje. Man nesvetimi kaimo darbai. Kai buvau mažesnė, tėvai augino triušius. Tad moku jais pasirūpinti, pamaitinti, naujagimius prižiūrėti.

Mėgstu vaikštinėti pievomis ir fotografuoti tai, ką surandu. Su drauge nueiname ne vieną kilometrą, kartais net daugiau kaip dešimt. Gamta sukūrusi tobuliausią grožį. Kasdien randu, kuo grožėtis.

web.centrofotostudija_07192

– Jūsų top penki patarimai merginoms, kurios svajoja, kaip ir jūs, patekti į agentūras.

– Jau ko gero pasikartosiu. Tačiau yra labai svarbu save išbandyti skirtingose srityse. Ir kiekvienam tai skirtinga sritis.

O dėl agentūrų – būtina sukaupti drąsą ir dalyvauti atrankose. Jei pasakė NE, neverta nukabinti nosies ir bandyti antrą, trečią kartą. Kartais jūsų neatrenka ne todėl, kad esate negraži, o todėl, kad netinkate būtent tam sumanymui. Taip buvo ir man. Ne iš karto buvau pastebėta.

Tad toms, kurios svajoja apie fotomodelio karjerą, sakau – iki susimatymo fotosesijose pas geriausius fotografus.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*