Naujausios žinios

Širvintų jaunimas – kupinas idėjų ir noro burtis

Praėjusią savaitę per 40 jaunų žmonių iš įvairių Širvintų rajono vietovių susirinko į šventę, į kurią pakvietė Jaunimo reikalų taryba ir naujoji jaunimo reikalų koordinatorė Gintarė Preikšaitienė.

Susibūrimo pradžioje jaunimui pristatytos įvairios veiklos, vykdomos Lietuvoje, sukurtų erdvių pavydžiai. Gintarė supažindino susirinkusius ir su konkrečiu pavyzdžiu – patalpomis, kurios  šiuo metu rengiamos būtent jaunimo veiklai, kvietė visus būti drąsius, ateiti ir patiems prisidėti prie tinkamos  aplinkos kūrimo pagal savo poreikius.

Kiekvienas šventės dalyvis galėjo pasiūlyti savo idėją. Iš visų pasiūlymų išaugo tikras „idėjų medis“,  kurį vėliau jaunimas nunešė ir „pasodino” naujojoje erdvėje. Jaunimo reikalų koordinatorė pažadėjo padėti visas surašytas idėjas įgyvendinti.

Šventėje vyko „Protmūšio“ žaidimas, kuriame dalyvavo 6 komandos. Šauniausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo Gelvonų gimnazijos gimnazistai, pasivadinę „Alfomis“.  Antrąją vietą užėmė Čiobiškio pagrindinė mokykla, trečią vietą – Švietimo centro „Sniego gniūžtės“ komanda. „Protmūšio“ laimėtojai buvo apdovanoti Savivaldybės  prizais.

Pasigalinėjus turimomis žiniomis, jaunimo laukė diskusija aktualia tema „Narkotikai – kelias į gyvenimo pabaigą čigonių tabore?“, kurią vedė 15min.lt žurnalistas Vidmantas Balkūnas.

Renginį organizavo Širvintų rajono savivavaldybė ir Kultūros centras.

Jaunimo renginių ir įvairių diskusijų bus tikrai daug. Jau gegužės 7 dieną jaunimas sugužės į Pamusės kaimą ir dalyvaus Knygnešių bėgime, kuriame lauks įvairios išvermės užduotys, knygų kilnojimo varžytuvės ir naujo žaidimo „Paštininkė.lt“ pristatymas.

sirvintos.lt

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*