Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 72 gaisrai, atlikti 27 gelbėjimo darbai.

Liepos 31 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Zibalų g. šalia pastato nr. 43 rasti išsilieję tepalai. Atvykus į vietą ir panaudojus 20 kg. sorbento, iš maždaug 4 kv. m. ploto surinkti išsilieję tepalai.

Rugpjūčio 01 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Šiaulių k. matomi kylantys dūmai. Atvykus į vietą, buvo nustatyta, kad iškvietimas nepagrįstas – iš Jauniūnų sen., Steporių k. esančio durpyno kilo durpių dulkės.

Rugpjūčio 01 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Griciūnų k., Širvintų g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 1 a. plote degusi žolė ir krūmai.

Rugpjūčio 02 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Griciūnų k., kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta degusi šakų krūva ir apie 20 a. plote degusi žolė.

Rugpjūčio 03 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų k., Pušų g. dega ūkinis pastatas. Atvykus į vietą, buvo užgesinti mūrinio ūkinio pastato viduje degę šiaudai ir malkos.

Rugpjūčio 05 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Savanorių g. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė 8×6 m, 2 aukštų, medinio namo stogo dalis. Sudegė ir išardyta 4×3 m stogo dalies. Išdegė antro aukšto patalpos. Sulietos pirmo aukšto patalpos ir namų apyvokos daiktai. Iš namo išgelbėtas 1 šuo.

Rugpjūčio 05 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Labūnavos k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus į vietą, supjautas ir nuo važiuojamosios kelio dalies patrauktas nuvirtęs medis.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*