Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 71 gaisras, atlikti 22 gelbėjimo darbai.

Gegužės 27 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų k., dega miško paklotė. Atvykus į vietą, buvo užgesinta degusi durpinga miško paklotė 4×3 m. plote.

Gegužės 28 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Paspėrių k., dega pieva. Atvykus į vietą, buvo užgesinta 60 arų plote degusi žolė.

Gegužės 28 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Alionių I k., ant važiuojamosios kelio dalies nuvirtę 3 medžiai. Atvykus į įvykio vietą, medžiai buvo supjaustyti ir patraukti nuo važiuojamosios kelio dalies. Taip pat kelyje Širvintos – Maišiagala buvo supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies nuvirtęs medis.

Gegužės  29 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Dubelių k., atliekant kasinėjimo darbus rastas daiktas panašus į sprogmenį. Atvykus į įvykio vietą, buvo pabudėta sprogmens radimo vietoje, kol atvyko išminuotojai.

Gegužės 30 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Šiaulių k., Vingio g., reikalinga pagalba policijos pareigūnams. Atvykus į įvykio vietą, pagalba buvo suteikta.

Birželio 2 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Vileikiškių k., Svietlikų g., įvyko eismo įvykis  gali būti prispaustų žmonių. Atvykus į įvykio vietą, prispaustų žmonių nebuvo. Po eismo įvykio sutvarkyta važiuojamoji kelio dalis.

Birželio 2 d. gautas pranešimas, kad Ukmergės raj., Pabaisko sen., Jurdonių k., Žirnajų g., atviroje teritorijoje dega malkos ir reikalinga pagalba. Vykdami į kaimyninį rajoną Širvintų rajono SPT ugniagesiai buvo grąžinti pakeliui. Pagalbos kaimyniniam rajonui neprireikė.

 

Viršininkas                                                                                                                                                                           Eugenijus Iziumcevas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*