Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 59 gaisrai ir buvo atlikti 52 gelbėjimo darbai.

Gruodžio 20 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g. 9 reikalinga pagalba patenkant į vieną iš daugiabučio gyvenamojo namo butų. Atvykus į vietą, buvo nustatyta, kad pagalbos patenkant į butą nereikia.

Gruodžio 21 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Būdos k. dega ūkinis pastatas. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė medinių konstrukcijų ūkinis pastatas. Gaisro metu nudegė ūkinio pastato stogas ir išdegė pastato vidus.

Gruodžio 21 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k., Alyvų g. esančiame gyvenamajame name juntamas dūmų kvapas. Atvykus į vietą, nustatyta, kad iškvietimas nepagrįstas- pagalbos nereikia.

Gruodžio 23 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių I k. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Atvykus, medis buvo patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Gruodžio 23 d. gautas pranešimas, kad autostradoje Panevėžys- Vilnius, ties kelio 95 km. įvyko autoįvykis, gali būti nukentėjusių žmonių. Vykstant į įvykio vietą, gauta informacija, kad pagalbos nereikia- pajėgos gražintos atgal į tarnybą.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*