Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2017 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 58 gaisrai ir buvo atliktas 51 gelbėjimo darbas.

Gruodžio 12 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Klonėnų vs. nuo automagistralės Vilnius-Panevėžys, nuvažiavo automobilis, viduje gali būti prispaustų žmonių. Vykstant į vietą, gautas pranešimas, kad pagalbos nereikia – pajėgos grąžintos atgal į tarnybą.

Gruodžio 12 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., ties Lipuvkos vs. Nuo kelio nuvažiavo automobilis, viduje gali būti prispaustų žmonių. Vykstant į vietą, gautas pranešimas, kad pagalbos nereikia – pajėgos grąžintos atgal į tarnybą.

Gruodžio 15 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Barskūnų k., Ringės g. uždūmintos daugiabučio gyvenamojo namo patalpos. Atvykus į vietą, nustatyta, kad dūmai po patalpas pasklidę iš besikūrenančios krosnelės. Degimas krosnelėje buvo nutrauktas, patalpos išvėdintos.

Gruodžio 16 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Pajuodžių k. ant važiuojamosios kelio dalies užvirto medžiai. Atvykus į vietą, panaudojus grandininį pjūklą, buvo supjaustyti ir nuo važiuojamosios kelio dalies patraukti užvirtę medžiai.

Gruodžio 16 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Šešuolėlių II k. ant važiuojamosios kelio dalies užvirto medžiai. Atvykus į vietą, panaudojus grandininį pjūklą, buvo supjaustyti ir nuo važiuojamosios kelio dalies patraukti nuvirtę medžiai.

Gruodžio 17 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Jaunimo g. 17 name juntamas svylančių laidų kvapas. Atvykus, trečiajame daugiabučio gyvenamojo namo aukšte esančio elektros skydinėje aptikti apsvilę elektros laidai. Apžiūrėtos patalpos, informacija perduota atsakingoms tarnyboms.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*