Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 14 gaisrų, atliktas 1 gelbėjimo darbas.

Kovo 19 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Jauniūnų k. matoma gaisro pašvaistė. Atvykus į nurodytą kaimą ir apžiūrėjus nurodytą vietovę, atviroje teritorijoje degė prižiūrimas laužas.

Kovo 19 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Dailidžionių k. autoįvykis, gali būti prispaustų žmonių. Atvykus į nurodytą vietą  PGP, pagalbos neprireikė, prispaustų žmonių nebuvo.

Kovo 22 d. adresu Širvintų sen., Kabaldos k., Kazliškių g. 24 vyko kontrolinės taktinės pratybos medžio apdirbimo įmonėje.

Kovo 22 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Kabaldos k., Rožių g. matoma gaisro pašvaistė. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams į įvykio vietą pranešimas nepasitvirtino. Buvo vykdomi suvirinimo darbai.

Kovo 24 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k., Tuopų g. matoma gaisro pašvaistė. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams į įvykio vietą, pranešimas nepasitvirtino. Atviroje teritorijoje degė prižiūrimas laužas.

Kovo 24 d. Širvintų raj. ugniagesiai vyko gesinti degančios žolės į   Vilniaus raj., Dūkštų sen., Miežionių k.

Kovo 24 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Diržioniškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, deganti žolė buvo užgesinta iki PGP atvykimo. Išdegė apie 50 arų žolės.

Kovo 25 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Zibalų g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 3 a. plote degusi žolė.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*