Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 17 gaisrų, atlikti 3  gelbėjimo darbai.

Kovo 26 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta atviroje teritorijoje degusi sausa žolė ir šiukšlės.

Kovo 28 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Turlojiškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta, apie 125 a. plote degusi žolė.

Kovo 28 d. Širvintų r. sav. priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai vyko į pagalbą  Jonavos r. sav. ugniagesiams, kur padėjo gesinti gaisrą, kilusį Kauno apskr., Jonavos r. sav.,  Upninkų sen., Kunigiškių k., Lazdynų g.

Kovo 28 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Rimučių k., kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atviroje teritorijoje degęs laužas.

Kovo 28 d. gautas pranešimas, kad autostradoje Vilnius- Panevėžys, ties Pagojo vs. iš automobilio Mercedes Benz ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo tepalai. Atvykus į vietą, panaudojus sorbentą, tepalai buvo surinkti, nuvalyta važiuojamoji kelio dalis.

Balandžio 01 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Vilniaus g. dega šiukšlių konteineris. Atvykus į vietą, buvo užgesintos šiukšlių konteineryje degusios šiukšlės.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*