Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad balandžio 1–7 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai: 9

Užregistruotas moters, gim. 1935 m., gyv. Širvintų r. Musninkų sen. Juodonių k., pareiškimas, kad vyras, gim. 1969 m., gyv. Širvintų r. Musninkų sen., tranko į žemę kaimynę ir rėkia, kad ją užmuš. Tokiais savo veiksmais jai sukėlė fizinį skausmą.

Užregistruotas vyr. tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad apie 15.13 val. Širvintų r., Širvintų sen., vyras, gim. 1958 m., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., būdamas neblaivus vairavo automobilį VW PASSAT, kai nustatyta daugiau negu 1,50 promilės alkoholio.

Užregistruotas tyrėjo, tarnybinis pranešimas, kad apie 11.00 val. savo namuose, Širvintose, mirė moteris, gim. 1951 m.

Užregistruotas vyresniojo tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad savo namuose, adresu Širvintų r. Alionių sen., rastas vyro, gim. 1987 m., lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas tyrėjos tarnybinis pranešimas, kad vyras, gim. 1985 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., vairavo motociklą be valstybinių numerių, būdamas neblaivus, kai jam nustatytas daugiau nei 1,51 promilės alkoholio neblaivumo laipsnis, nepakluso teisėtam policijos pareigūnų reikalavimui sustabdyti transporto priemonę. Vairuotojas vairavo motociklą neturėdamas teisės jo vairuoti.

Užregistruotas vyresniojo tyrėjo S. Vasilevskio tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r. Musninkų sen. Kaukiškio k., savo namuose, po gaisro, rastas Leontinos Bareikienės, gim. 1936 m., lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Užregistruotas moters, gim. 1985 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2019-04-05 vakare, jai grįžus namo, jos sutuoktinis, gim. 1978 m., pradėjo priekaištauti ir konfliktuoti, konflikto metu vieną kartą kumščiu trenkė į nosį, taip sukeldamas fizinį skausmą. Namuose buvo trys nepilnamečiai vaikai, kurie viską matė ir girdėjo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK140 str. 2 d. (Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas). Užregistruotas vyro, gim. 1983 m., gyv. Vilniuje, pareiškimas, kad 2019-04-06 atvykęs į jam priklausančią sodybą, esančią Musninkų sen., Širvintų r., pastebėjo, kad iš garažo pavogtas benzininis trimeris STHIL FS260. Nuostolis 300 eurų.

Užregistruotas moters, gim. 1989 m., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2019-04-07 ją sumušė jos sugyventinis, gim. 1988 m., taip sukeldamas fizinį skausmą.

 

Asmenys pristatyti į policijos komisariatą: 2

Vyras, gim. 1969 m., gyv. Širvintų r. Musninkų sen., įtariamas padaręs nusikalstamą veiką.

Vyras, gim. 1988 m., gyv. Širvintose, įtariamas nusikalstamos veikos padarymu. Išvežtas į Vilniaus areštinę.

Neblaivūs vairuotojai –5.

Vyras, gim. 1982 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., vairavo dviratį neblaivus Širvintų r. Zibalų sen.

Vyras, gim. 1958 m., gyv. Širvintų r. Širvintų sen., vairavo automobilį neblaivus Širvintų r. Širvintų sen.

Vyras, gim. 1977 m., gyv. Širvintų r. Zibalų sen., vairavo dviratį Širvintose neblaivus.

Vyras, gim. 1985 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., vairavo motociklą be valstybinių numerių, neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti transporto priemones, Širvintų r., Gelvonų sen.

Moteris, gim. 1970 m., gyv. Širvintų r. Gelvonų sen., vairavo dviratį neblaivi Širvintų r. Gelvonų sen.

Pėsčiųjų, dviratininkų ir vadeliotojų KET pažeidimai – 3.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

108 str. Smulki vagystė, sukčiavimas, turto pasisavinimas ir iššvaistymas – 5.

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 9.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 133.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 13.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 3.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 60.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*