Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATO

2019 M. liepos 31 D.–rugpjūčio 6 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2019 m. liepos 31–rugpjūčio 6 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 4, iš jų: dėl smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas – 2, dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo – 1, dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo – 1. Buvo sulaikytas 1 asmuo.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

 

  1. 2019 m. rugpjūčio 1 d. gautas V. A., gyv. Kalnalaukio g., Širvintos, pareiškimas, kad 2019-07-26 ji nukentėjo nuo J. V., kuri jai sudavė bei nustūmė nuo laiptų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.
  2. 2019 m. rugpjūčio 4 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2019-08-04 apie 12.30 val. namo, esančiame Širvintų r., Gelvonų sen., Gelvonų mstl., kambaryje konflikto metu neblaivus M. B., nemažiau kaip keturis kartus ranka trenkė savo neblaiviam broliui A. B., į veidą, bei vieną kartą spyrė į šoną, tokiais savo veiksmais sukeldamas A. B. fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. M. B. sulaikytas.

Grasinimas nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas

2019 m. rugpjūčio 1 d. gautas J. K., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Barskūnų k., pareiškimas, kad 2019-08-01 apie 13.00 val. namo grįžo nepilnametis sūnus L. K, kuris papasakojo, kad jam su draugais važiuojant automobiliu, jiems kelią užstojo „Audi“ markės automobilis, iš kurio išlipo penki kaukėti asmenys, kurie rankose turėjo beisbolo lazdas, o vienas iš jų pistoletą ir grasino susidoroti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d.

Turto sunaikinimas ar sugadinimas

2019 m. rugpjūčio 6 d. užregistruotas A. K. pareiškimas, kad išdaužti jam priklausančio namo, esančio Širvintose, 6 langų stiklai. Padaryta 400 eurų materialinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 3 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*