Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2020 M. BALANDŽIO 29 D.–GEGUŽĖS 5 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. balandžio 29 d.–gegužės 5 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 8, iš jų: dėl smurto artimoje aplinkoje, fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo – 2, dėl Vagystės – 4, dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo – 1 ir dėl Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio) – 1. Sulaikyta asmenų – 2.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas 

  1. 2020 m. gegužės 3 d. užregistruotas J. T., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Bartkuškio k., pareiškimas, kad 2020 m. gegužės 3 d. apie 00 val. 15 min. namuose, adresu Širvintų r., Jauniūnų sen., Bartkuškio k., tarp jos ir sutuoktinio D. T. kilo žodinis konfliktas, kurio metu vyras stvėrė ją už kaklo ir plaukų, pargriovė ant žemės, rankos kumščiu vieną kartą trenkė į lūpas ir vieną kartą į kaktą, o jai užsidengus veidą rankomis ne mažiau kaip vieną kartą sudavė į galvą bei tampė už plaukų, dėl to jį patyrė nežymius kūno sužalojimus ir fizinį skausmą. Vėliau stvėrė ją už striukės ir kratė, paėmęs už plaukų ištempė pro lauko duris į lauką bei nutrenkė į kiemą, jį vėl patyrė fizinį skausmą, jai buvo išrauta dalis plaukų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d. D. T. sulaikytas.
  2. 2020 m. gegužės 3 d. užregistruotas A. T., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Bartkuškio k., pareiškimas, kad 2020 m. gegužės 3 d. apie 00 val. 15 min. konflikto metu namuose su marčia J. T., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Bartkuškio k., ji vieną kartą ranka ar rankoje turėtu kažkokiu daiktu trenkė jam į kaktą ir prakirto, ir sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 1 d.

Vagystė

  1. 2020 m. balandžio 30 d. užregistruotas B. R., gyv. Ukmergėje, pareiškimas, kad atvykęs į sodybą, esančią Širvintų r., Širvintų sen., Avižonių k., pastebėjo, jog išdaužius gyvenamojo namo langus ir sulaužius duris, buvo įsibrauta į namo vidų, iš kur pavogtas akumuliatorinis suktuvas ir kiti daiktai bei sudaužyti sodybos teritorijoje esančio šiltnamio stiklai. Žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.
  2. 2020 m. balandžio 30 d. užregistruotas M. R., gyv. Širvintų r., Musninkų sen., Vileikiškių k., pareiškimas, kad iš kiemo pavogta keramikinė kepsninė „PRO flame“. Žala 800 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.
  3. 2020 m. gegužės 1 d. užregistruotas G. J., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2020 m. gegužės 1 d., apie 23 val., buvo pagrobtas jam nuosavybės teise priklausantis automobilis BMW 530D, valst. Nr. GOH 350, kuris stovėjo paliktas adresu Širvintų r., Širvintų sen., Širvintų k., gyvenamojo namo kieme. Automobilis vėliau rastas po eismo įvykio, apgadintas, Širvintų r., Širvintų sen., Širvintų k. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 2 d.
  4. 2020 m. gegužės 3 d. užregistruotas A. V., gyv. Širvintų r., Liukonių k., pareiškimas, kad 2020 m. gegužės 3 d. apie 10 val. išėjęs į savo kiemą, pastebėjo, kad iš jo yra pavogta automobilinė priekaba TIKI CS275-L, valst. Nr. HC 143. Dėl įvykio padaryta 700 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 1 d.

Turto sunaikinimas ar sugadinimas

2020 m. gegužės 3 d. užregistruotas A. P., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad 2020 m. gegužės 3 d. apie 22 val. 30 min. kaimynė jai pranešė, kad kažkas pradūrė jos automobiliui keturis ratus. Išėjusi į kiemą pastebėjo, kad jai priklausančiam automobiliui Opel Insignia, valst. Nr. JZS 433, pradurti keturi ratai. Padaryta žala 400 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas (kas vairavo kelių transporto priemonę arba mokė praktinio vairavimo būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, kai jo kraujyje buvo daugiau negu 1,5 promilės alkoholio).

2020 m. gegužės 5 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad 2020 m. gegužės 5 d. apie 21 val. 32 min. Širvintų r., Jauniūnų sen., Medžiukų k., M. B., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Medžiukų k., vairavo automobilį AUDI 80, valst. Nr. NVZ 438, neblaivus, kai nustatytas 1,82 promilės girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 2811 str. 1 d. M. B. sulaikytas.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

  1.  2020 m. balandžio 30 d. R. G., gyv. Širvintų r., Širvintų sen., Motiejūnų k., vairavo dviratį būdamas neblaivus, Širvintų r., Širvintų sen., Paširvinčio k. Surašyta protokolas pagal LR ANK 428 str. 8 d.
  2. 2020 m. gegužės 1 d. apie 14. val. 50 min. Širvintų r., Musninkų sen., Kaimynų k., sustabdytas automobilis Ford Galaxy, valst. Nr. CEC 446, kurį vairavo A. V., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Bartkuškio k., kai jam buvo nustatytas lengvas (1,49 prom.) girtumo laipsnis ir neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę. Surašytas AN protokolas pagal LR BK 424 str. 4 d.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*