Naujausios žinios

Širvintų rajono policijos komisariatas praneša

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariatas praneša, kad kovo 16–22 d. Širvintų rajone užregistruoti:

Ikiteisminiai tyrimai:

Užregistruotas moters, gim. 1956 m., gyv. Vilniuje, pareiškimas, kad šių metų kovo 17 d. atvykusi į jos tėvui priklausančią sodybą, esančią Musninkų sen., Širvintų r., pastebėjo, kad iš garažo pavogtas nežinomas kiekis dyzelinio kuro, išdaužyti kitame garaže stovėjusio traktoriaus langai, o negyvenamame name išmėtyti daiktai.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad  šių metų kovo 18 d. moteris gim. 1972 m. gyv. Vilniuje, tvarkydama savo tėvui gim. 1938 m. (miręs 2008 m.) priklausančio namo, esančio Alionių sen. Širvintų r. palėpę, po lapų ir žemių sluoksniu, rado daiktą panašų į šaunamąjį ginklą. Ginklo modelis ir gamintojas nežinomas.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų kovo 19 d. apie 9.10 val. Širvintų r. Gelvonų sen. pamiškėje rastas pasikorusio vyro, gim. 1968 m., kūnas. Vyro lavoną surado kaimynai.

Užregistruotas Zibalų sen. Širvintų r. gyventojo pareiškimas, kad šių metų kovo 20 d. atvykęs į savo tėvų negyvenamą sodybą, esančią Zibalų sen. Širvintų r., pastebėjo, kad iš ūkiniame pastate stovėjusio kombaino degalų bako pavogtas dyzelinis kuras. Žala 43,80 eurų.

Užregistruotas Vilniaus aps. VPK Širvintų PK tyrėjo tarnybinis pranešimas, kad šių metų kovo 20 d. Kauno rajono gyventojas, būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, Širvintose vairavo automobilį.

Užregistruotas Širvintų sen. Širvintų r. gyventojo pareiškimas, kad šių metų kovo 20 d. pastebėjo, jog apvogtas jam priklausantis garažas, esantis Širvintų sen. Širvintų r. Žala 435 eurų.

Neblaivūs vairuotojai – 1.

Vyras, gyv. Kauno r., vairavo automobilį Širvintose būdamas neblaivus.

Pėsčiųjų, dviratininkų, vadeliotojų KET pažeidimai – 2.

Moteris, gim. 1966 m., gyv. Panevėžio r., neblaivi vairavo dviratį Širvintų r. Jauniūnų sen.

Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pažeidėjai:

415 str. Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas – 3.

416 str. Nustatyto greičio viršijimas – 29.

417 str. Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 39.

420 str. Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas – 1.

424 str. Transporto priemonių vairavimas neturint teisės vairuoti – 1.

428 str. Pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytas Kelių eismo taisyklių pažeidimas – 1.

432 str. Naudojimosi saugos diržais, vaikų ūgiui ir svoriui pritaikytomis atitinkamos grupės sėdynėmis, motociklininko šalmais tvarkos pažeidimas – 4.

481 str. Nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – 1.

484 str. Alkoholinių gėrimų gėrimas viešosiose vietose arba neblaivaus asmens pasirodymas viešosiose vietose – 5.

485 str. Alkoholinių gėrimų vartojimas ar turėjimas, kai tai daro jaunesni negu dvidešimt metų asmenys – 2.

493 str. Bendrojo pagalbos centro darbo trukdymas, specialiųjų tarnybų iškvietimas žinant, kad pagalba nereikalinga – 1.

Gauta skundų, pareiškimų, pranešimų – 50.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*