Naujausios žinios

„Širvis“ su Jumis žengia į penktuosius metus

Smagu pasitikti Naujus metus naujienomis, kad ir nedidelėmis, bet visgi šviežesniu oro gūsiu. Pirmiausia, žinoma, norime padėkoti savo ištikimiausiems skaitytojams, kurie su mumis jau pradeda penktuosius „Širvio“ gyvenimo metus. Pasirodo, kad nėra neįmanomų dalykų. Kas pradžioje atrodė sudėtinga, painu (leidyba, finansavimas, savanorystė ir pan.), laikui bėgant tapo savaime suprantamu dalyku ir netgi savotiška pareiga prieš kiekvieną savo skaitytoją, rajono gyventoją. Vieni iš Jūsų laikraštį skaitote nuolat, kiti karts nuo karto, dar kiti pasklaidote interneto platybėse, bet svarbiausia, kad skaitote ir domitės, skaitote ir vertinate, skaitote ir kritikuojate ar giriate. Ačiū Jums už viską: komentarą, repliką, pasiūlymą, pagyrimą, sveikinimą, užuojautą, sarkazmą ir t. t. Nuo pat pradžių sakėmės esą nepriklausomi, neremiami jokių politinių jėgų, dirbantys savanoriškai, atstovaujantys piliečių žiniasklaidai. Sunkiau ar lengviau, bet taip stengsimės gyventi ir toliau. Visada laukiame Jūsų minčių, kad ir kelių sakinių, pastebėjimų, nuotraukų, bet savų piliečių, besirūpinančių savo miestu, rajonu, gyvenviete. Kvieskitės, skambinkite ir bendraukime, palaikykime ryšį. Tikrai norime, kad rajonas klestėtų, kad visi gyventume gerai, o tam reikia visų mūsų pastangų.

Savo deklaracijoje sakėme, kai matysime gera, tai aprašysime, kai matysime bloga, ir tai aprašysime. Nesvarbu, kas bus valdžioje, ar kas kam moka pinigus. Siekiame būti kiek įmanoma objektyvūs, todėl nebijome pakritikuoti ar pagirti politikų ar gyventojų. Štai ir šiemet bandysime kalbinti Tarybos narius, politikus, vadovus naujoje rubrikoje. Rasite ir nuolatinių rubrikų, kurios pasiteisino, kai ko gal ir neberasite, kas bus sustambinta, pavyzdžiui: nebeliks padrikų rubrikų, o bus jų grupės. Rubrika „Savas kiemas“ glaus savivaldos, Tarybos, ūkio ir panašias sritis, „Vypsnis“ slėps savyje išradingus Varpininko išvedžiojimus, Jonės Lieponės išmintį, o „Gyvenimas“ pasakos bendruomenių, žmonių, jūsų kiekvieno nuomonę, istoriją, įvykį, renginį. „Įvairenybėse“ atrasite buvusias rubrikas „Verta žinoti“, „Oho“, „Sveikata“, patarimai. „Virtuvės viliones“, skelbimus, reklamą rasite rubrikoje „Visko po truputį“. Dėmesio skirsime ir daržininkams, ir sodininkams, ir aplinkos puoselėtojams, ir besirūpinantiems sveikata bus ką pasiskaityti, istorijos mėgėjams pateiksime netolimos mūsų istorijos atspindžius.

Stengiamės, keičiamės, einame kartu su gyvenimu jau penkerius metus. Tad visus kviečiame daryti neįmanomus dalykus kartu!

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*