Naujausios žinios

Pradėti naujos „Norfos“ parduotuvės statybos darbai

Tūlas širvintiškis, pravažiuodamas Zibalų gatve, ar užsukdamas į „Viados“ degalinę pastebėjo aptvertą teritoriją ir atsiradusį vagonėlį. Taip prasidėjo naujo prekybos centro statybos.

Kaip buvo skelbta dar praeitų metų pavasarį, po viešų diskusijų ir išsakytų šalia gyvenančių žmonių nuogąstavimų adresu Zibalų g. 11 bus įkurtas „Norfos“ prekybos centras. Šis statinys išaugs 5931 m2 žemės sklype. Tai bus vieno aukšto, maždaug 8,5 m aukščio, 2000 m2 ploto, prekybos paskirties pastatas. Sklypo ribose projektuojamos 78 automobilių ir 8 dviračių stovėjimo aikštelė. Įvažiavimui į parduotuvę planuojama naudoti esamas nuovažas iš Zibalų gatvės, jas rekonstruojant. Pėsčiųjų takai numatomi prie Zibalų gatvės pratęsiant iki pėsčiųjų perėjos Upelio g. Yra numatytas ir pėsčiųjų takų tinklas nuo parduotuvės link esamų daugiabučių ir esamo pravažiavimo.

web.norfa

Pagrindinis įėjimas į pastatą numatomas nuo automobilių stovėjimo aikštelės pietiniame pastato fasade. Įgilinta iškrovimo rampa projektuojama toliau nuo šalia esančių gyvenamųjų namų, šiauriniame pastato kampe.

Pastate bus įkurdintos parduotuvės patalpos su prekybos sale, technologinėmis bei pagalbinėmis patalpomis, nuomojamų patalpų blokas, prekių iškrovimo zona ir kt. Darbus atlieka UAB „RIVONA“.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*