Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2018 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 83 gaisrai ir buvo atlikti 33 gelbėjimo darbai.

Rugsėjo 10 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Čiobiškio k., Šilo g. dega ūkinis pastatas. Ugniagesiams vykstant į įvykio vietą, gauta informacija, kad gaisrą užsigesino patys gyventojai turimomis gesinimo priemonėmis.

Rugsėjo 11 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Kabaldos k., Rožių g. kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus į vietą, atvira liepsna degė mūrinė lauko virtuvėlė. Apgesinus gaisrą ir patekus į pastato vidų, jame rastas stipriai apdegusio žmogaus kūnas. Gaisro metu nudegė pastato stogas, perdengimas, išdegė vidus.

Rugsėjo 12 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Vyšnių g. ant važiuojamosios kelio dalies išsiliejo tepalai. Atvykus į vietą bei panaudojus specialiąsias priemones, buvo nuvalytas apie 400 m. ilgio kelio ruožas.

Rugsėjo 15 d. gautas pranešimas, kad Širvintų m., Kalnalaukio g. šalia daugiabučių gyvenamųjų namų juntamas dūmų kvapas. Atvykus į vietą, buvo apžiūrėti 3 daugiabučiai gyvenamieji namai. Apžiūros metu gaisro požymių nerasta.

Rugsėjo 16 d. Širvintų r. sav. ugniagesiai vyko į pagalbą Molėtų r. sav. ugniagesiams, kur padėjo gesinti degantį gyvenamąjį namą.

Informuojame, kad vykdant prevencinę akciją „Gyvenkime saugiai“ š. m. rugsėjo 17-21 dienomis Širvintų sen., Kabaldos k., Paširvinčio g., Perkūno g., Eglių g., Širvintų m., Vilniaus g., Širvintėlių k., Uosių g., Ramūnėlių g., Liepų g. esančius gyvenamuosius namus lankys Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*