Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 45 gaisrai ir buvo atlikta 17 gelbėjimo darbų.

Balandžio 01 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Puorių k., Kalno g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 50 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 02 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Nečionių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 02 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Pasodninkų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 20 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 02 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Motiejūnų k., Tuopų g. gyvenamojo  namo virtuvėje keptuvėje degė taukai. Savininkė gesindama degančius taukus apdegė veidą. Atvykę ugniagesiai iš namo išnešė dujų balioną, išvėdino patalpas. Medikai moterį išvežė į ligoninę.

Balandžio 03 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Juknonių k., Sodų g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 50 a. plote degusi sausa žolė ir šiukšlės.

Balandžio 03 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Meiliūnų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 350 a. plote degusi sausa žolė, durpinga pieva, šiukšlės, lentos.

Balandžio 03 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Juodagalviškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 120 a. plote degusi durpinga pieva ir krūmai.

Balandžio 04 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Juodagalviškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 20 a. plote, atskirais židiniais degusi durpinga pieva.

Balandžio 04 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Pagirių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 110 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 05 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Kaukiškio k. kilo gaisras gyvenamajame name. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atvira liepsna degęs vieno aukšto medinis gyvenamasis namas. Gaisro metu, tikėtinai užtroškusi dūmais žuvo moteris (gim. 1936 m.).

Balandžio 06 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Barskūnų k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 70 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 06 d. gautas pranešimas, kad Kernavės sen., Pakalniškių k., Beržynės g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 50 a. plote degusi sausa žolė ir apie 50 a. plote degusi miško paklotė.

Balandžio 06 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Sedūnų k. kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atvira liepsna degęs ūkinis pastatas.

Balandžio 06 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Gavėnių k., Pavasario g. kilo gaisras pirtyje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta atvira liepsna degusi pirtis ir ūkinis pastatas.

Balandžio 07 d. gautas pranešimas, kad Alionių sen., Trapelių k., Laukų g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 50 a. plote degusi sausa žolė ir nuo degančios žolės užsidegęs ūkinis pastatas bei gyvenamasis namas.

Balandžio 07 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Burniškių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 30 a. plote degusi sausa žolė.

Balandžio 07 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Gavėnių k., Giedraičių g. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta apie 200 a. plote degusi sausa žolė.

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba taip pat informuoja, kad š.m. gegužės 1-5 d. visoje šalyje bus vykdoma akcija „Svečiuose pas ugniagesius“. Šios akcijos metu, gyventojai bus kviečiami atvykti į šalies priešgaisrines gelbėjimo tarnybas ir susipažinti su ugniagesių gelbėtojų darbu, turima gaisrų gesinimo ir gelbėjimo technika bei įranga.

Kviečiame visus norinčius š.m. gegužės 1-5 dienomis atvykti į Širvintų priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, esančią Širvintų r. sav., Širvintų sen., Širvintų k., Sodžiaus g. 25, bei susipažinti su ugniagesio gelbėtojo darbu iš arti.

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*