Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 72 gaisrai ir buvo atlikta 27 gelbėjimo darbų.

Birželio 03 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Musninkų mstl., Gelvonų g. buvo rasta II pasaulinio karo laikų granata. Pabudėta iki kol atvyko išminuotojai ir granatą sunaikino vietoje.

Birželio 05 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Musninkų mstl., Kernavės g. įvyko autoįvykis, reikalinga pagalba. Atvykus į vietą, buvo nuo važiuojamosios kelio dalies surinkti iš lengvojo automobilio Ford Galaxy išsilieję tepalai, nuplauta kelio danga.

Birželio 06 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Družų k., Širvintų g. reikalinga pagalba greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Atvykus į vietą, buvo išlaužtos būtų durys, į vidų įleisti medikai ir policijos pareigūnai, padėta išnešti ir į GMP automobilį įkelti ligonį.

Birželio 09 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų mstl., Vilniaus g. ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medžio dalis. Atvykus į vietą, medis buvo supjautas ir patrauktas į šalikelę.

Birželio 09 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Užušilių k., Beržyno g. kilo gaisras ūkiniame pastate. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atvira liepsna degęs ūkinis pastatas.

Birželio 09 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Užublendžių k., Ateities g. esančiame pastate jaučiamas svilėsių kvapas. Atvykus į vietą, buvo apžiūrėtos pastato patalpos, degimo nerasta.

Viršininkas  Eugenijus Iziumcevas

 

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*