Naujausios žinios

Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša

Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba praneša, kad 2019 metais Širvintų rajono savivaldybės teritorijoje kilo 85 gaisrai ir buvo atlikti 29 gelbėjimo darbai.

Birželio 25 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Užušilių k., ties autostrados Vilnius- Panevėžys 40 km. įvyko autoįvykis. Atvykus į vietą buvo susidūrę tris automobiliai: krovininis automobilis Mercedes Benz Actros, vilkikas Scania su puspriekabe ir lengvasis automobilis BMW. Visi tris automobiliai degė atvira liepsna, aplink automobilius degė iš krovininio automobilio išsiliejusios degios medžiagos, šalikelėje degė nuo vilkiko nukritusios padangos bei  apie 10 a. žolės ir krūmų. Užgesinus gaisrą, paaiškėjo, kad autoįvykio metu žuvo vilkiko Scania vairuotojas, kurio kūnas liko užspaustas degusio vilkiko kabinoje. Panaudojus gelbėjimo įrangą, vilkiko kabina buvo supjaustyta, vairuotojo kūnas ištrauktas. Gaisro metu visiškai sudegė lengvasis automobilis BMW 346L bei vilkikas Scania su puspriekabe. Sudegė sunkvežimio Mercedes Benz Actros galinė dalis ir krovinys, išsaugota priekinė automobilio dalis su kabina.

Birželio 25 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Katūniškių k., ties automagistralės Vilnius- Panevėžys 38 km. kilo gaisras transportuojamame sunkvežimyje. Atvykus į vietą, buvo užgesinta automobilio priekaboje degusi lenta.

Birželio 26 d. gautas pranešimas, kad Jauniūnų sen., Medžiukų k., Plento g. kilo gaisras įmonėje esančioje atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesintos degusios medienos atliekos (apie 1000 kub. m.).

Birželio 28 d. gautas pranešimas, kad Širvintų sen., Darmožarų k. kilo gaisras šiukšlių konteineryje. Atvykus į vietą, buvo užgesintos šiukšlių konteineryje degusios šiukšlės.

Birželio 29 d. gautas pranešimas, kad Musninkų sen., Taučiulių k. kilo gaisras atviroje teritorijoje. Atvykus į vietą, buvo užgesintas atviroje teritorijoje degęs traktorius ir apie 50 a. plote degusi žolė.

Viršininkas  Eugenijus Iziumcevas

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*