Naujausios žinios

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS PRANEŠA

VILNIAUS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO

ŠIRVINTŲ RAJONO POLICIJOS KOMISARIATAS

2020 M. SAUSIO 22–28 D. ĮVYKIŲ SUVESTINĖ

 (parengta remiantis gauta pirmine informacija apie įvykius)

2020 m. sausio 22–28 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėta ikiteisminių tyrimų – 6, iš jų: dėl smurto artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas – 3; Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neblaivus asmuo – 1; Neteisėtas asmens būsto neliečiamumo pažeidimas – 1; Rasti lavonai – 1. Buvo sulaikyti 3 asmenys.

Smurtas artimoje aplinkoje. Fizinio skausmo sukėlimas ar nežymus sveikatos sutrikdymas

  1. 2020 m. sausio 23 d. gautas S. S., gyv. Širvintų r., Zibalų sen., Šešuolėlių I k., pareiškimas, kad 2020-01-23 apie 21.50 val. namuose konflikto metu neblaivus, kai nustatytas 2,66 promilės girtumas, sūnus R. S. vieną kartą kumščiu trenkė jam į galvą, tokiu būdu sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d
  2. 2020 m. sausio 25 d. gautas G. Š., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad namuose neblaivus sugyventinis J. M. ne mažiau kaip tris kartus trenkė jai į veidą ir galvos sritį, dėl to ji patyrė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 2 d.
  3. 2020 m. sausio 25 d. gautas R. Š., gyv. Širvintose, pareiškimas, kad į namus atėjo jo draugės sūnus L. P., kuris ne mažiau kaip penkis kartus trenkė jam į galvos sritį ir į įvairias kūno vietas, taip sukėlė jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR ANK 140 str. 1 d.

Transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neblaivus asmuo

2020 m. sausio 25 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintų r., Alionių sen., Trapelių k., L. V., gyv. Širvintų r., Alionių sen., Trapelių k., vairavo automobilį VW PASSAT neblaivus, kai mažesniu iš dviejų pūtimų nustatytas 2,08 promilių girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 281 (1) str. 1 d.

Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas

2020 m. sausio 24 d. J. T., gyv. Širvintų r., Alionių sen., Juodiškių k., vairavo dviratį neblaivus, Širvintų r., Alionių sen., Juodiškių k.. Surašytas protokolas pagal LR ANK 428 str. 8 d.

Neteisėtas asmens būsto neliečiamumo pažeidimas

2020 m. sausio 22 d. gautas A. B., gyv. Širvintų r., Jauniūnų sen., Barskūnų k., pareiškimas, kad 2020-01-22 apie 22.20 val. jam su draugu V. S. būnant savo sodyboje, esančioje Širvintų r., Jauniūnų sen., Barskūnų k., ir atsisakius į ją įsileisti atėjusius pažįstamus L. K., E. K., J. K. ir R. G., jie išlaužė užkabintas iš vidaus kabliu sodybos duris ir pateko į jos vidų. Patekus į sodybą, konflikto metu L. K., nesukeldamas fizinio skausmo, vieną kartą kumščiu trenkė sodybos savininkui į galvą. Dėl įvykio buvo patirta 25 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 165 str. 1 d.

Rasti lavonai

2020 m. sausio 25 d. užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad Širvintose, ties Zibalų g., „Širvintos“ upėje, rastas nenustatytos tapatybės vyriškos lyties lavonas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal kodą 555000.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato

Širvintų rajono policijos komisariato informacija

Parašykite komentarą

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus skelbiamas.


*